Ráda ubližuji druhým - co mám dělat?

Od: Datum: 28.08.12 22:50 odpovědí: 32 změna: 31.08.12 13:06

Prvně chci upozornit, abyste si nehráli na nějaké soudce...
Velice ráda ubližuji druhým, je to má nejoblíbenější činnost. Psychicky i fyzicky. Je to vlastně středobod mého zájmu, přemýšlím jenom nad tím, jak to bylo prima, když jsem někomu ublížila a jak to udělat, abych mu co nejvíce ublížila v budoucnu. Šíleně mě to uvolní, ale zároveň nabudí. Prostě nepopsatelná kombinace příjemných pocitů.
Ale k věci, prostě jsem nad tím už několikrát přemýšlela a zdá se mi, že nedělám dobře. Že bych těm lidem prostě neměla ubližovat - z racionálních (jak mě ty lidi budou vnímat, časem se to pravděpodobně obrátí proti mně) i emočních důvodů (je to prostě zbytečné takhle někomu ublížit, jaký by ten svět byl, kdyby se tak choval každý). Takže zaprvé se vás chci zeptat, jak to udělat, abych se dokázala připravit o tu nejoblíbenější činnost a zadruhé - ve škole máme skvělou skupinu 6 holek podobného zaměření, všechny šikanujeme a opravdu jsme se při tom spřátelily, kdybych to těm holkám řekla, tak nepřestanou, ale ještě si ze mě udělají prioritní terč jako ze zrádkyně a ještě přijdu o jediné osoby, které si mě s mým chováním vážily a pak ty spolužáci, jak se ke mě budou chovat, určitě se mi budou chtít pomstít, když přijdu o ochranu skupiny.


avatar
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 28.08.12 22:57
 

No, na to opravdu nemám slov.

Snad jen: Chovej se k ostatním tak, jak chceš, aby se chovali oni k tobě.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: mowla*
Datum: 28.08.12 23:00
 

*uf*

Najdi si masochistu - budete spokojeni oba...

*haha*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krkovicka*
Datum: 28.08.12 23:03
 
Tebe je opravdu škoda.Jak chceš a hlavně s čím chceš jako poradit když nechceš slyšet-číst můj názor?Dělej jak myslíš,doufám že se ti to vrátí a to v naturalijích.Být ve stádu hloupých bárbín a připadat si víceméně nejlepší když s nima potahnu za jeden provaz.Pche.Diktovat si co mám a můžu dělat.Chovej se dospěle,to ti zaručí místo na výsluní.
 
Od: aman
Datum: 28.08.12 23:22
 

zajímalo by mě, kolik je ti let a jak a koho fyzicky a psychicky trápíte a kdo je v tom kolektivu holek boss

 
Od: trapicisetrapicka
Datum: 28.08.12 23:31
 

14 let; prakticky všechny ostatní aspoň trochu psychicky, aby měli respekt a fyzicky hodně jedinců (15? 20? 30?), podle nálady, ale hodně tvrdě psychicky i fyzicky 6 lidí; no já to asi nejsem, ale tak asi *** (předpokládám, že nemá cenu psát její jméno)

Od: aman
Datum: 28.08.12 23:45
 

přijde mi to trochu jako pohádka. Že by 14letá holčička byla schopná psychicky týrat někoho, komu je 30 let? Ten 30letý či letá je mentálně postižený nebo postižená, ne? Jinak, zřizovat si respekt a učit se, aby měl někdo můk respekt je přirozená věc. Jinak také platí, že za každou akci, přichází také náležitá reakce. Pokud skutečně někoho šikanuješ, dost logicky se může stát, že se ti to vrátí. Určitě nikomu nedoporučuji, aby někdo někoho šikanoval nebo týral. Já sem naopak člověk, který doporučuje, aby člověk ostatním pomáhal. Já dokonce říkám, aby se netýrali nejen lidé, ale i zvířata. Možná by sis mohla dojít na nejbližší jatka a přímo se kouknout na to, jak se vyrábí maso a jaké příjemné zvuky u toho vraždění ty zvířata dělají. Mohla by sis to třeba nahrát a pouštět v mp3 přehrávači, třeba tě to bude uspokojovat. Když takoví prase domácí kvičí ve smrtelné agonii, to může být skutečně něco pro tebe. Měj se nádherně :)) .

 
Od: trapicisetrapicka
Datum: 28.08.12 23:49
 

Mluvila jsem o škole...číslo 30 znamená počet jedinců, jsou tam otazníky, nepočítám je a jen tak mimochodem nejsem už "holčička"

Od: aman
Datum: 28.08.12 23:54
 

jestli je ti 14, tak seš holčička :) . Malej fracek :)

 
Od: milanacerven*
Datum: 28.08.12 23:31
 

A tohle je super.

Kdopak to asi píše? Že by školačka? Pak tedy klobouk dolu, lépe by to snad nenapsal ani erudovaný odborník. Je tam všechno, popis stavu, náhled, shrnutí, nastin možného řešení. Takže asi nějaký testík lidí tady. No a pokud je to pravda, tak si sama naběhnete, skupinu mýt věčně nebudete. A jestli se pokusím tomu uvěřit zcela, pak už to že máte snahu věci řešit dává naději. Držím palce ve všech případech. milanacerven

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 29.08.12 08:19
 
avatar

Souhlasím, že dotaz nepsal někdo, komu je 14 let. V každém případě radím psychologa. A to jak pro teoretickou možnost, že je pisatelce 14 let, tak pro pravděpodobnější variantu, že autorem je někdo dospělý a psaní takového dotazu mu připadá zajímavé nebo dokonce humorné.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.08.12 23:37
 
avatar

Mám prima nápad: Představuj si, ... ... jak by bylo prima, kdyby někdo psychicky a fyzicky týral TEBE!

 
Datum: 29.08.12 00:16
 
avatar

Fůůůůůů... díky že prázdniny končí a děckám opadnou nudné chvíle...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.12 04:32
 

no,tak to by jsi mela zajit na psychologii.Nekdo ublizuje sam sobe-sebeposkozovani,proto aby zmirnil svoji bolest.Jiny trpi sadismem,jak vy,aby si ulevil.u to,ze si uvedomjete ,ze je to spatne potvrzuje vnitrni problem psychiky z kterym se neco da delat.v opacnem pripade,kdyz by hjste nevedela,ze konate nespravne,jednalo by se o poruchu osobnosti a s tou se moc nenadela.Takze doporucuji navstivit odborniky,nenechat to prerust a zrejme i pristoupit chvili na leky.nechme to ne nich,co doporuci.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: amelikaame*
Datum: 29.08.12 07:58
 
PSYCHOLOG!
 
Datum: 29.08.12 08:21
 
avatar

Možná nejen psycholog, ale i psychiatr, pokud je pravda všechno, co se tu píše, je to případ přesně pro něj.

Mimochodem, tak si říkám, kdepak jsou asi rodiče? Já mít takovou dceru, určitě se dozvím, jak se chová ve škole. A ruku mám natolik pádnou, že by si čtrnáct dní nesedla a myšlenky na šikanu bych z ní dostal velice rychle.

A taky přemýšlím o tom, jak někdo podobný bude dospívat a stárnout. Dovedete si představit takovou třicetiletou ženu? Nebo jak bude vypadat takové manželství?

Opravdu, objednat se na co nejbližší termín na psychiatrickou ambulanci.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 29.08.12 08:59
 
avatar

Zdravím trapičko. Hned Tvoje první věta je na pár pohlavků. Přijdeš si sem říci o radu a hned si diktuješ, co druzí nemají dělat. Šikanuješ druhé, ubližuješ a sama se bojíš, aby se Ti druzí nezačali mstít. Co máš dělat? Řekni si rodičům o pár facek. Preventivně 3x denně. Možná to bude mít ten nejsprávnější účinek. Ono jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá...Tvůj dotaz neberu vážně, ve skutečnosti jsi podle mne asi pěkná poserka...*bzum*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.12 09:17
 
avatar

Modli se.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: claire*
Datum: 29.08.12 09:17
 

Počkej, až s tou tvou partou trochu přestřelíte a začnete týrat někoho, kdo si na vás počká za rohem a holky neholky, dá vám přes hubu. Nebo hůř.

 
Datum: 29.08.12 13:18
 
avatar

no tak pravda, jednou jsme tu měli jednu, co položila otázku, jak se stát intrikánkou. Dostala nějké odpovědi a nějaké odkazy na intrikánskou literaturu. Pak jsme si v magazínu MF Dnes mohli přečíst článek o intrikánech a intrikánkách, takový pěkný výcuc z odpovědí tady na poradně i s obrázky obálek knih přesně z těch odkazů na intrikánskou literaturu.

Nebyla jste ten tazatel vy?

 
Datum: 30.08.12 01:59
 
avatar
Figurek, máš zřejmě na mysli toto:
http://m.poradte.cz/nejen-pro…byt-dobrou-intrikankou.html#1
doplněno 30.08.12 02:26: Vzpomeň si, jestli si někde nečetl něco na podobné téma
http://m.poradte.cz/skola/497…-jine-psychicke-potize.html#1
 
Od: wamp®
Datum: 29.08.12 13:22
 
avatar

Slečinko,a slyšela jsi již někdy něco o Božích Mlýnech?!Pokud ne,tak si to urychleně zjisti...Ono to funguje,vše se Ti několikráte vrátí,a pak budeš teprve zírat*bum*

 
Datum: 29.08.12 13:38
 
avatar

A teď ještě to o Karkulce, jo?:D:D

doplněno 31.08.12 13:00:

;)

 
Od: wamp®
Datum: 30.08.12 15:22
 
avatar

Hele,Marťas:*bum**smich*

 
Od: buss
Datum: 29.08.12 13:47
 

Asi by to chtělo navštívit psychologa, když to nejde ovládat. Až budete mít všeci 15 skončíte špatně.

 
Od: jirbar*
Datum: 29.08.12 23:38
 

Zkus si dát sama sobě párkrát přes hubu a třeba tě to přejde.

 
Datum: 30.08.12 00:22
 

nevim jestli tohle psal 14 letý člověk nebo ne,ale určitě mi to přijde jako test odpovědí zdejších lidí...takže nezkazím srandu a připojím se :) Nuže:

1) navštiv psychologa

2) zkus vyprovokovat někoho na první pohled jasně silnějšího a hlavně někoho kdo vypadá,že si to určitě nenechá líbit (myslím,že podle svých zážitků velmi dobře takové lidi rozeznáš),nějaké starší kluky,dospělé lidi...až dostaneš pořádnou pecku po hubě nebo kamkoliv jinam,pochopíš co je strach a pud sebezáchovy a šikanování tě přestane rázem bavit...přeji (ne)příjemnou zábavu

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.08.12 06:48
 
avatar
já na to mám snad jen jediná slova ... Jak se do lesa volá a nebo tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu ... Naše chování je jako zrcadlo. Všechno se ti jednou vrátí a mnohonásobně. Takže se určitě máš na co těšit.
 
Datum: 30.08.12 08:48
 
avatar

Co nechceš, aby Ti druzí činilï, nečiň Ty jim.

Jsi opravdu nějaká pokřivená, nevyzrálá, nechápeš bezproblémové lidské soužití. Jen nastavit nohu, vysypat tašku, polít sukni...

Jsi hnusná a zlá. Když jsem s těmi červíky lezla na táboře na Sněžku a nemohli, podala jsem ruce. Rozšroubovala příliš utaženou láhev s pitím. Poponesla pár desítek metrů těžký batoh, občas i to dítě. Ty asi kopneš do láhve i do vyčerpaného dítěte.

Přeji Ti, aby do Tebe lidé kopli pokaždé, když Ti bude špatně. Aby vyplivli ošklivé slovo. Aby Ti nepomohli. Aby Ti pleskli na hlavu kus bahna. Pak se možná nad sebou zamyslíš a poznáš, co jsi dělala špatně, komu a čím jsi ublížila.

A přeji Ti, aby ty čubky, tedy Tvé kamarádky, si z Tebe ten terč udělaly. Nikomu neopřinášíte nic dobrého, nikomu nepomůžete. Jste mrchy.

Zatáhla ses do toho sama. dělala jsi tvrdou holku. Pokud se dokážeš od těch ostatních potvor oddělit, máš snad ještě šanci. Jinak ne. I já, jinak mírumilovná babča, si dovedu představit, jak do Tebe buším holí, do holého zadku a říkám: to je za spolužačky, to je za rodiče, to je za sestru...

Dobře Ti tak. KDO SEJE VÍTR, SKLÍZÍ BOUŘI. A pokud z toho kola nevypadneš, budeš zlá, nepříjemná, obávaná, a možná se podíváš do basy zevnitř. Není to nejlepší program pro nežnou dívku, kterou jsi mohla být, že? Bohužel, se na tobě zřejmě podepsala pokřivená výchova, nebo vůbec žádná.

Změň to, dokud to jde, takovou dceru či vnučku bych zaručeně nechtěla já, ani nikdo jiný. Jaga.

 

 

Datum: 30.08.12 08:55
 
avatar

Nikdy není pozdě změnit sebe a své chování.pokud na to sama nestačíš,vyhledej pomoc psychologa,psychiatra,nebo třeba duchovního.Stydět se nemusíš.Pokud to ovšem myslíš vážně s tou změnou.

Trápit a ubližovat druhým je lehčí a snadnější než-li pomáhat a těšit.Ale zkus to a uvidíš že najdeš v tom to krásné co se v pomoci bližnímu i cizímu skrývá.A že se Ti budou Tvé kamarádky smát?No a?Měj radost,protože smích léčí.

Pamatuj,že po akci následuje reakce a vše se Ti jednou vrátí.A to špatné několikrát.Ať už v tomto životě nebo v tom dalším.Abys jednou nelitovala a neplakala.

 
Datum: 30.08.12 15:53
 

A jéje - puberťáci se vrátili z prázdnin a nemají co dělat - ubohá poradna, to zaséj budou "zvonky" *zed*

 
Od: ruze®
Datum: 31.08.12 12:42
 
avatar

Tohle to dělají ,,zamindrákovaní,,chudáčci s nízkým sebevědomím, většinou ze špatně fungujících rodin,kde na ně nemají čas.Taky jsme kdysi na základce měli takového ,,pitomečka,,v 8 třídě.Jednou jsme se pár spolužáků domluvili a dostal takovopu ,,nakládačku,,že od té doby byl jako beránek.Tohle byl ale kluk.Že by to mohla dělat i holka,to je až k nevíře.Je mi tě vážně líto,vyhledej psychiatra a pár facek by ti dát neškodilo!*bum*

 
Datum: 31.08.12 13:06
 

Výborně provedený průzkum na veřejně přístupné poradně...

Tazatelce určitě není 14 let, už jen podle promyšlených formulací, použitých slov a dobrého pravopisu.

Jelikož si je sama v textu vědoma svých přečinů a uznává fakt, že její počínání není běžné a ve společnosti normální a dokonce připouští, že jí toto její chování přináší uspokojení, určitě se nejedná o osobu s duševním postižením.

Sice moc dobře nechápu podstatu této ankety, ale nepředpokládám, že tazatel/ka očekávala jiné reakce, než zde zaznělé.

Pokud se mýlím a jde tu o skutečnou otázku, tak radím co nejrychleji dospět, začlenit se do normálního kolektivu (dříve než se kolektivem stane osazenstvo cely v ženské věznici) a v mezidobí se velmi obávat protireakce.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.