Šikana pouze z jedné strany?

Od: Datum: 20.01.15 19:04 odpovědí: 4 změna: 21.01.15 07:30

Ahoj potřebovala bych poradit.

Jsem na středí škole a pržívám tam né moc příjemnou situaci. S jednou spolužačkou jsem si nesedla a začala dívčí válka. Vzájemně jsme se pomlouvali, ponižovali , nemluvili o sobě hezky , snažili se co nejvíce lidí shrnout na svou stranu ... Od třídní učitelky jsme měli zakázaný vzájemný přístup jedna k druhé ... ovšem nadávky a dále pokračovali. Slečna přišla do školy s tím ,že ji šikanuji JÁ a ona je ta chuděra. Učitelka řekla ,že ji šikanuji. Je možné ,že když tohle dělají dvě osoby ,že za osobu která šikanuje bude považévána ta jedna a ta druhá za tu chuděru a její protistrana to vše odnese? JÁ TO NECHÁPU ! VŽDYŤ VŠE BYLO VZÁJEMNÉ! děkuji za odpověď :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.15 19:13

Slečno, možné je úplně cokoli.

Radím vám se do takových hádek a žabo-myších válek nepouštět, kamarádky si nevšímat a držet se od ní stranou. Zatím chodíte jenom do školy - to máte ještě v pohodě, protože kdybyste se takto chovaly v zaměstnání, tak o tu práci klidně můžete obě přijít.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.15 19:15
avatar

Zřejmě zásadní bude to, co lze dokázat. Tedy pokud jste např pomlouvala a ponižovala a dotyčná na to má např. svědky, nebo nahrávku - prostě nějaký důkaz, tak máte problém. Vítejte ve světě dospělých - prostě nesete zodpovědnost za své skutky. Takové ty dětinské výmluvy - ,,ale ona taky, ona si začalaaaa´´ ty prostě fungují na pískovišti, ne u dospělých jedinců.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 20.01.15 21:45
avatar

Odpovědi už jsi přece dostala, ale postrádám tvoji reakci na ně.

https://www.poradte.cz/skola/12546-udajna-sikana.html

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.01.15 07:30
avatar

Chceš ještě jednu radu? Tady je

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.