Odstranit film ze složky videos

Od: Datum: 15.10.16 00:16 odpovědí: 3 změna: 15.10.16 22:24

dobrý den, prosím vás, nemohu odstranit film ze složky videos. film má 5,53gb. odkazuje mě na správce zařízení. zkoušel jsem jakýsi iobit unlocker, který prý lehce odstraní soubory. již nad tím dumám asi 5 hodin. děkuji za pomoc a radu. můžete mi prosím zaslat návod na můj email? děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.16 06:34
I koš má nastavenou maximální velikost souboru který se do něj dá vyhodit. Velikost přes 5 giga už je na přesun do koše asi moc. Označ soubor jedním kliknutím ať zmodrá a nasledně smaž na tvrdo Shift+del. Když ani to nezabere můžeš použít SpaceMonger. Vybrat disk pro scan, označit soubor až zčerná a smazat shift+del nebo jen delete. Doufám teda že se bavíme o Windows. Neuvádíš jestli jde o počítač nebo mobil.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.10.16 22:24

dobrý den, jedná se o windows 8,1- když kliknu na soubor,tedy na film zmodrá, ale ukáže se kolečko,točí se a pak ten soubor i s tabulkou zbledne a objeví se že program neodpovídá. děkuji za pomoc.

Od: ben®
Datum: 15.10.16 07:08

Dobrý den, myslím, že pokud se soubor při mazání nevejde do Koše, tak ho OS smaže stejně (ovšem, v Koši není). Já to tipuji na problém viz odkaz (a tam jsou navrhována řešení). Zdravím!

https://www.poradte.cz/pocita…tranit-prazdna-podslozka.html

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.