Připojení čtečky k pc

Od: Datum: 07.06.16 15:30 odpovědí: 2 změna: 07.06.16 18:31

Zdravím.počítač nevidí připojenou čtečku.Vždycky,když se nenačetla,dal jsem -počítač-vyměnitelná uložiště a otevřel jsem složku kindle.Dnes se mi nenačte.Pomůžete mi někdo? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.06.16 17:24

Dobrý den, zkuste připojit vypnutou čtečku Kindle do portu USB a až potom ji zapněte.

Zkuste i jiný port USB - lepší výsledek by mohl být se zadním portem. Nebo (pokud je ta možnost) zkuste i jiný kabel USB. Případně připojit zapnutou čtečku, odhlásit se z OS a zase se tam přihlásit. Něco snad pomůže. Zdravím!

doplněno 07.06.16 18:38:

Zdá se, že nemáte vůbec funkční porty USB v PC. Může to být problém s HW (kabeláž, zdroj).

Podívejte se do BIOSu, jestli jsou porty USB povolené, resp. nejdříve do Správce zařízení, zda tam není nějaký otazník či vykřičník. Podle toho třeba aktualizovat potřebný ovladač či zkusit Obnovení systému k datu, kdy to ještě fungovalo. A vyzkoušejte ještě ve všech portech USB i flashku.

doplněno 08.06.16 16:41:

Nemusel jste si zakládat další otázku (viz odkaz). Pomůže Vám to, když něco uděláte, ale počet otázek Vám problém nevyřeší. Pokud nevíte, kam sáhnout, tak svěřte PC někomu znalému.

https://www.poradte.cz/pocita…stvi/38787-usb-pripojeni.html

Ohodnoceno: 0x

Od: milek
Datum: 07.06.16 18:31

Zkouším připojit i telefon a také nic.Když jsem vždycky přípojil čtečku,rosvítila se letka nabíjení.Teď se nerosvítí.Myslím,jestli nebude problém v PC.Zkusil jsem připojit i 250GB zálohovací paměť a také ji PC nevidí.Je nějaká možnost dostat se do nastavení PC a zkontrolovat to?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.