Nechtěná stránka

Od: Datum: 05.12.15 17:31 odpovědí: 6 změna: 06.12.15 12:16

Zdravím

Obracím se na PC poradce s prosnou o pomoc. Místo domovské stránky Seznam.cz se mi najednou vnutila stránka:

http://esurf.biz/?ssid=144924…5-6707-4268-a2e9-f8daee090600

A společně s ní mi i při nepatrném pohybu myši mimo text naskakují sportovní a reklamní stránky + hazardní herny.

Pokoušela jsem se, ale bezvýsledně opět nastavit domovskou stránku. Problém se projevuje i na jiných prohlížečích které jsem k vůli tomu vyzkoušela. (Odesláno z Chrome)

Za ochotu pomoci, předem děkuje

Arwan

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.12.15 17:57

dobrý den, tak něco podobného se mi taky stalo. něco jsem prohlížel, nějaké stránky a najednou jsem v tom až po uši. to samé naskakovaly jiné stránky a reklamy. musel jsem vyhledat pomoc na pc a nechat vyčistit pc . pak bylo vše v pořádku, ale musel jsem zaplatit. bohužel!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 05.12.15 18:05

Zdravím a děkuji za odpověď

No vidím, že stejné problémy má víc uživatelů internetu - vzhledem k tomu že už se tady stejný problém řešil a bez plusového výsledku.*zed*

Datum: 05.12.15 18:36

Zkuste obnovení systému od data, kdy k problému došlo. Není třeba se bát ztráty dat ani instalovaných programů.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.12.15 18:42

Něco podobného jsem taky měl, spustil jsem Avast, zkotroloval doplňky prohlížečů, ty špatné nechal odstranit a byl klid.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.12.15 12:16

Zdravím

a děkuji za dobrou radu.*palec*

Nainstalovala jsem si proto jednorázově Avast a postupovala podle návodu a ješte zametla s pomocí Cleneru.

Je vidět že ani Microsoft Security Essentials není všemocný i když mimo tyto problémy nezklamal nikdy.

Od: jmlc®
Datum: 05.12.15 18:45

Asi už někoho naštvu, ale ... zkuste nejdřív pročistit klasikou: ccleaner, malwerbytes, adwcleaner
Zdroj: https://www.poradte.cz/pocitace-a-prislusenstvi/36404-co-mam-delat-s-touto-strankou.html

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.