Windows 10 odmítnutí upgrade

Od: Datum: 12.08.15 10:14 odpovědí: 4 změna: 12.08.15 12:56

Dobrý den,

kdysi jsem si zarezervoval upgrade na Windows 10. Teď mne počítač neustále otravuje (po každém startu), že se staženo a bude se upgradovat a já zatím nechci, až později. Pěkně si počkám, až pokročilí uživatelé vychytají mouchy. Můžete mi někdo poradit, jak se toho prozatímně zbavím? Problém je také v tom, že mi nejdou ani nainstalovat bezpečnostní záplaty, které Microsoft vydal včera, furt mi to hlásí, že začíná stahovat Win10. A to i poté, co jsem upgrade na Win10 skryl a vysloveně zaškrtal pouze včera vydané aktualizace. Mám Win7.

Předem moc děkuji za radu

Martin

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.15 10:30

Odinstalujte si windows záplatu KB3035583.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.08.15 12:55

Díky

Od: jmlc®
Datum: 12.08.15 10:32
jj, stačí odinstalovat aktualizaci KB3035583 restartovat počítač, pak tu aktualizaci dát vyhledat přes win update a dát skrýt, aktualizace se tváří jako důležitá:Zdroj: https://www.poradte.cz/pocita…ny-upgrade-na-windows-10.html
Ohodnoceno: 3x

Datum: 12.08.15 12:56

Díky též

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.