Internet v mobilu-zrušení

Od: Datum: 11.11.14 07:47 odpovědí: 4 změna: 11.11.14 08:57

Dobrý den,

chtěla jsem se Vás zeptat, když zruším přístupové body Internetu, MMS a wapu, ruším tím přístup na internet? Zřejmě hloupá otázka, ale chci se ujistit. Totiž, internet v mobilu nepotřebuji. A proč se vlastně ptám? Mám starší Nokii a po vypnutí a následovném zapnutí se mi vždy zobrazí hláška: chcete vytvořit účet Nokia? Já než stihnu dát "Zrušit" je to pár vteřin a už mi to "sebere" peníze za připojení, za data ..., tak proto. No a kdybyste někdo věděl jak toto zrušit, můžete mi poradit.

Díky moc

St.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.11.14 07:52

Před cca 3 roky jsem měl podobný problém. Zavolal jsem zákaznické centrum operátora a ústně požádal o zablokování všeho, co souvisí s Internetem. Slečna sice moc nechápala, proč to chci, ale Internet zablokovala. Od té doby mám pokoj.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.11.14 08:02

Aha - díky, taky jedno z řešení.

Od: wamp®
Datum: 11.11.14 08:47
Magdon *palec* Tazateli - to neni take jedno z reseni,to je to nejnejoptimalnejsi reseni vubec ;)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.11.14 08:57

Moje řešení je TADY.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.