Reklamy skryté v textu

Od: Datum: 10.11.14 17:14 odpovědí: 1 změna: 10.11.14 18:54

Dobrý den,

už se to tady řešilo na jaře.

https://www.poradte.cz/pocita…5-reklamy-skryte-v-textu.html

Ve staženém textu se část slova podtrhne dvakrát a změní barvu na zelenou. Při přejetí kurzorem přes zelený text se na okamžik otevře reklama a kurzor se zastaví. Podařilo se mi to odstranit Malwarebytes Anti-Malware. a adwcleaner-em. Dnes jsem vira zase chytil, ale mění barvu na červenou a uvedené antiviry a další nefungují. Neznáte někdo postup jak to odstranit.

Mám W7 prof a Mozila Firefox 33.1

doplněno 10.11.14 20:11:

ivzez

Nevysvětlil jsem to dobře. Když otevřu jakoukoliv stránku např.: www.blog.idnes.cz tak v textu se objeví části textu červeně a podtržené. Když přejedu kurzorem přes text, tak se otevře reklama. Zkusím dát obrázek, ale ta reklama se nezobrazila.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.11.14 18:54
avatar

Odkud a kam text stahujete? Toto dělávají např. Word, (S)Writer apod. Text se do nich vloží včetně odkazů. Já text zkopíruji do poznámkového bloku, který "neumí" převzít i odkazy. Pak teprve text zkopíruji do cílového programu.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.