AdBlock nefunguje

Od: Datum: 26.06.14 13:52 odpovědí: 5 změna: 28.06.14 06:48

mám adblock v PC ale když otevřu internet, stále vidím reklamy - proč?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tanker32*
Datum: 26.06.14 15:19

Ahoj,

napiš jakou verzi op. systému používáš (WIN XP, WIN 7, WIN 8 32 bit nebo 64 bit atd.) a v jakém prohlížeči AdBlock používáš. (IE, Firefox,Chrome atd.)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.14 18:20
Nemusí se jednat o pop-up čili reklamy ale o adware čili škodlivý program - vir. Udělej hloubkový test antivirem případně stáhni spybot search and destroy a projeď jím počítač. Kdyby ani to nemohlo najdi sí nějaký free antimalware prográmek.

Od: ctb®
Datum: 27.06.14 20:04

systém: Win.7

prohlížeč: Chrome

antivirus: Avast!

Od: tanker32*
Datum: 27.06.14 23:47

Ahoj,

takže v přiloženém obrázku vidíš, jak mám nastavený AdBlock. V Chromu se koukni v nabídce "Nástroje-Rozšíření" jestli máš Adblock aktivní. Pokud ano, nastav si AdBlock jak ho mám já. Pokud by ani to nepomohlo, odtraň AdBlock z Chromu (přes nabídku "Nástroje - Rozšíření - Odebrat AdBlock, to je ten symbol popelnice") a znovu jej naistaluj přes tu samou nabídku.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.06.14 06:48

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.