Techna XX DVB S4 USB

Od: Datum: 19.05.14 20:54 odpovědí: 4 změna: 24.05.14 16:10

Koupil jsem šmejd . Nejen že nejde DO k tomu přibalené , ale sekají se HD prograny ČT , STV1HD , Slovak sport 3 , SENZI atd. Přitom na TV SHARP mi to jede bez problémů. Nevím jaký je tam datový tok .To píšu z toho důvodu , aby si to lidi nekupovali , poněvadž se jedná o šmejd za 350 Kč. Tuto značku prostě nebrat ! Jan B.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.05.14 21:23

Dobrý den, mohl jste zůstat v původním dotazu a nezakládat další, který je jen oznámením o tom, že jste si naběhl. Četl jste vůbec odpovědi, které jste dostal minule? Mělo význam něco Vám radit (hlavně kolega se tam snažil). Tak tu hračku vyhoďte a budete mít po starosti.

Mimochodem, pokud se obraz seká, tak máte problém s anténou (příjmem signálu). Zdravím!

https://www.poradte.cz/pocita…nstvi/29933-hd-dvb-t-usb.html

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.05.14 17:44
Ten špatný signál se dá řešit tím že se dokoupí adaptér na normální anténu a použije se lepší anténa. U HD programů je ale problém většinou v datové propustnosti usb rozhraní. S tím žádná změna značky přijímače nic neudělá. Šmejd nešmejd.
doplněno 20.05.14 17:53: Možná by stálo za to zkusit jiný obslužný program. ProgDVB nebo VLC taky už dneska umí zpracovávat digitální příjem, ale přiznám se že mě teda dva nebo tři kanály vysílané v HD za nějaké experimentování nestojí a odhaduju že o tom vím něco málo víc než vy takže být váma bych s tím ani nezačinal.
Zkrátka a dobře - jestli trváte na HD kupte si tuner do PCMCIA slotu. To co jste koupil za350 se dá sehnat v číně za 4.70$ a ta cena jaksi napovídá že se od toho nedaj čekat zázraky.
Ohodnoceno: 1x

Od: johnny*
Datum: 20.05.14 20:35

Nemusíte mi radit ohledně příjmu DVB-T. Já to sám montuju nebo jsem to ještě donedávna dělal . Vyřešil jsem to tím , že jsem ten zmetek vrátil , přidal jsem pár Kč a koupil jsem Evolve Mars a vše jede jak má i s DO a HD TV stanicemi . I tak děkuji všem za rady .

S pozdravem Jan B.

Datum: 24.05.14 16:10
Nešlo mi o to, co víte o DVB.T ale o tom kousku hardware. Jsem rád že vás nákup evolve mars těší. Snad vám nezkazím náladu když dodám že v něm máte čip It9135 který byl pravděpodobně použitý i v tom původním.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.