Zvětšení písma mozila

Od: Datum: 10.04.14 09:06 odpovědí: 5 změna: 10.04.14 12:12
avatar

Opět zdravím, poraďte mi jak zvětšit velikost písma na stránce u Firefox Mozila? U seznamu to mám nastavené ale u Mozily nevím. Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.14 09:09
avatar

Já podržím Ctrl a otočím kolečkem myši.

doplněno 10.04.14 09:11:

Zvětší - zmenší mi to celé okno. Ale přečtu to, co potřebuji.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 10.04.14 09:13
avatar

Dobrý den, s tím seznamem nebo Seznamem to je asi trochu popletené. Vy máte asi prohlížeč Firefox a tam to lze udělat, jak napsal kolega nebo klávesou Ctrl a klávesa + nebo zpět Ctrl a -. A v nastavení Firefoxu si můžete nastavit velikost písma trvale. Zdravím!

doplněno 10.04.14 09:16:

Ještě Vám odpovím na jinou otázku. Zkratka OS = operační systém. Tedy, např. OS Windows.

doplněno 10.04.14 13:13:

jarojetu - jak je již uvedeno, tak Vy máte OS Windows XP. V něm je prohlížeč MI Explorer.

A ten je ve verzi 8. Odinstalovat by šel obtížně nebo vůbec, ale stačí ho nespouštět. Ten Firefox ho plně (lépe) nahradí. Schránku máte na Seznamu - to je zcela mimo Váš počítač a dostanete se tam i z Firefoxu. Projděte si v klidu Nastavení ve Firefoxu, zablokujte si tam reklamní okna, vypněte aktualizace, povolte cookies a občas je zase smažte a také čistěte mezipaměť - teď asi nevíte o čem je řeč, ale až se do toho Nastavení podíváte, tak to tam vše najdete. Chce to jen klid, nezmatkovat, "XPéčka" budou fungovat dál a k mailům se také dostanete.

doplněno 10.04.14 15:14:

jarojetu - děkuji Vám za kompliment, ale zde je spousta jiných dobrých rádců. Pokud bude opět problém s počítačem (zkratka = PC), tak vložte otázku zde nebo napište Vnitřní poštou. Když budu na odpověď stačit, tak Vám poradím. A ještě Vám doporučím, raději neuvádějte adresu na mail takto veřejně - je to "nejlepší" způsob, aby Vám začal chodit spam = nevyžádaná pošta.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.04.14 11:50
avatar

tak díky za dobrou odpově´d. Má teď 2 prohlížeče Firefox a in. explorer, nevím zda si mohu ponechat oba, lepší na vyhledávání a přehrávání je Mozila F. Jak to bude do budoucna s Windouwsem 8. XP. tak nevím jestli mám prohlížeč Internet Explorer odinstalovat a jak? Abych si tím neudělala zmatky v meilové schránce a co já vím kde ještě, nebo mám ponechat oba prohlížeče? díky moc.

Od: k2
Datum: 10.04.14 12:09

1. Uz jednou Vam "axus" odpovedel, ze nic jako Windows 8XP neexistuje

https://www.poradte.cz/pocita…nec-windouws-xp-a-co-dal.html

2. V ramci jednoduchosti si vystacite s tim, ze Internet Explorer odinstalovat nelze.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.14 12:12
avatar

Já používám výhradně Firefox, ale mám i IE, protože se cca jednou za rok vyskytne jeho potřeba. Ani nevím, jestli jde odinstalovat, protože je součástí Windows. Pro poštu používám poštovního klienta Mozilla Thunderbird.

Pro trvalé nastavení písma ve Firefoxu - Nástroje - Možnosti - karta Obsah - Rozšířené - tam je políčko Minimální velikost fontů. V něm nastavím požadovanou minimální velikost a Firefox pod tuto velikost nikdy nepůjde.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.