Program proti virům

Od: Datum: 25.02.14 18:52 odpovědí: 14 změna: 26.02.14 20:08

může mi někdo doporučit zdarma nejlepší program proti virům?moc díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.14 18:57

Dobrý den, tady se radí jen zdarma Co člověk to názor a to platí i o antivirech. Já jsem už léta spokojen s anivirem AVAST FREE.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 25.02.14 22:27

díky já vím že radíte zdarma to jsem moc ráda ale já vím že mi rozumíte a co ten microsoft security essntials?co myslíte?

Od: hop®
Datum: 25.02.14 18:59

Mám placený AVG a kamarádům instaluji většinou AVG Free, zatím žádné problémy ani stížnosti...

doplněno 25.02.14 22:50:

Ano, zdarma, jako snad všechny programy, které mají v názvu verze "Free".

Stáhnout je nejlepší přímo ze stránek Grisoftu, pak už jen nechat program provést nezbytné poslední aktualizace databází virů, které probíhá automaticky po instalaci.

Jen si dejte pozor, při instalaci to vnucuje i instalování nějakých dalších nadstaveb (PC TuneUp), které je dobré odmítnout - jsou to přavážně demoverze placených služeb které člověka jen otravují...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.02.14 22:21

to AVG Free je zdarma? jinak díky

Od: jm*
Datum: 25.02.14 19:11

Avast. Používám ho již nějaký ten rok a bez problému.

Ohodnoceno: 4x

Od: adb
Datum: 25.02.14 19:14
Mám placeny ESET a na malware apod. si myslim že je nejlepší. Takže jak vidíš tak každý má jiný názor.
Ohodnoceno: 0x

Od: antivir
Datum: 25.02.14 19:40

placený NOD 32

zdarma byl svého času dobrý Kaspersky, na NTB používám Avira, někdo fandí Avast

Datum: 25.02.14 19:17

Avast nebo MSE. Jiný bych nechtěla. I když se mi kdysi dávno líbil i Norton, ale to už je tak 5 let zpátky a byl zaplacený.

doplněno 25.02.14 20:16:

Jinak chodím na samý prasácký stránky, a zatím dobrý.

Ohodnoceno: 1x

Od: buss®
Datum: 25.02.14 19:54

Odpovědi budou značně subjektivní, někdo vira nikdy nechytí, podle toho kam chodí. Ale co tak se podívat na testy antivirů?

Datum: 25.02.14 20:05

Zkoušel jsem Comodo Internet Security Free-hrozně to zpomaluje počítač. Antivir od Microsoftu zadarmo mě taky moc nepřesvědčil. Avast taky nic moc. Ale AVG nikdy nezklamalo.

Datum: 25.02.14 22:59

No, v mém případě je Comodo zrovna jediné, co funguje (ne jako MSE, co se neumí samo aktualizovat), neotravuje reklamami (Avast! kvůli tomu šel pryč) a počítač s tím běží celkem svižně (to Avast! ani "Awesome Virus Gateway" neumí).

BTW jmenuje se to "Premium"...

Od: lotus*
Datum: 26.02.14 09:42

Nejlepší zdarma asi AVG či AVAST, mají i placené verze, ale v základní verzi jsou opravdu zdarma. Jinak nejlepší jako takový z mého pohledu asi NOD (ESET).

Datum: 26.02.14 16:21

AVG je fakt bezva Koukněte, také jsem se starala a dopadlo to tak, že Avast počítač velmi zpomalil. Vrátila jsem se k AVG Free. V tom mém povídání je i stránka, kde si ho v pohodě stáhnete. Bez problémů. ;)

Od: mikk*
Datum: 26.02.14 20:08

mam microsoft security essntials a jsem spokojen

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.