Zahřívání nooteboku

Od: Datum: 25.06.12 10:57 odpovědí: 5 změna: 26.06.12 02:38

Dobrý den, prosím poraďte co mám dělat, nootebok se mi zahřívá až k 75 C, už se ho přímo bojím, aby nebouchl, mám chladicí podložku a přesto v tuto chvíli je 73 C teplý, děkuji Vladus

doplněno 26.06.12 18:12:

ještě jednou všem děkuji, dnes jsem vyluxovala a jsem na 47-50 C díky díky Vladuš

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 25.06.12 11:01

Můžete vyčistit kanály chlazení (vysavačem, při vypnutém počítači, ale zablokujte ventilátor - např. párátkem, aby se ´neutočil´). BTW 75°C není ´tragická´ teplota... ;)

Ohodnoceno: 3x

Od: vladus*
Datum: 25.06.12 19:03

moc vám všem děkuji za odpovědi, zkuswím ten vysavač děkuji

Datum: 25.06.12 12:23

Až bude mít NB problém s teplotou, tak se vypne, ale rozhodně nebouchne.

https://www.poradte.cz/pocita…rivani-stareho-notebooku.html

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.06.12 18:33

Přesně tak. Od toho má PC teplotní čidla, aby se mu nic při přehřátí nestalo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 26.06.12 02:38

Teplota proceru 68°C v naprosto klidovém stavu s minimální činnosti... bez podložek a jiných nesmyslů... při maximálním zatížení 85°C ...

Není třeba to řešit výrobci své ntb testují na použití bez podložek atd... lidi akorát kvůli programům s teplotou stresují-zbytečně.

CHladicí podložky pod ntb... řešení na neexistující uměle vytvořený problém... a jak to sype... kdyby to člověk tušil..

Jediné s čím lze souhlasit je zanesení prachem, vysavač či pročištění udělá větší parádu než chladící podložka..

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.