Nefunguje WMP plugin u Opery

Od: Datum: 20.06.12 17:20 odpovědí: 6 změna: 20.06.12 18:39

Dobrý den. V prohlížeči Opera mi nenaběhne akce přes WMP plugin,ale objeví se ikonka VLC playeru,který mám také nainstalovaný,jako by to tomu VLC dávalo přednost,WMP plugin mám nainstalovaný,tam problém není a v ostatních prohlížečích jde vše normálně. Chtěla jsem sem vložit foto na monitoru,ale nevím jak,mám to uloženo ve složce dokumenty,tak kdyby někdo poradil i tohle,ať vím pro příště*hi*. Děkuji moc

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 20.06.12 17:44

Vložení výstřižku monitoru (screenshotu) je jednoduché, stačí kliknout po napsaání odpovědi dolů na Chci vložit obrázek. Obrázek musí být ve formátu PNG, JPG nebo případně GIF. Pokud ten Váš obrázek má jinou příponu, tak ho otevřte a uložte v jiném formátu (třeba PNG).

K věci, podle mě se tam VLC pere s WMP, takže zkuste v Opeře v nastavení buď ten WMP nebo VLC plugin zakázat nebo smazat.

Pokud nekoukáte na televizi přes internet (třeba Zapni.tv a podobné), tak klidně to VLC odinstalujte a nechte si WMP. Nemáte-li v počítači nainstalovaný balík kodeků, zkuste třeba Combined Community Codec Pack (CCCP) nebo K-Lite Mega Codec Pack. Pokud Vám bude instalátor nabízet nějaké hlouposti od Yahoo!, google nebo ASK a podobných ,tak to odmítněte. Často nabízí různé toolbary nebo změny domovské stránky.

Datum: 20.06.12 18:07

no právě,tu tv používám dost často,proto bych ten vlc nechtěla mazat a to zakázání právě nevím jak,u Mozily mám to samé,ale tam to v rozšířeni zakážu,u Opery nemůžu absolutně přijít na to,kde to zakážu,
Datum: 20.06.12 18:28

Ještě tu existujemožnost VCL Media Player portable. Ten je bez instalace, můžete si ho hodit klidně i na flekšu.

Myslím, že bude problém v nastavení Opery, tohle bych bral jako krajní možnost.

Datum: 20.06.12 17:46

Vložení obrázku na Poraďte.cz: https://www.poradte.cz/pocita…dostat-foto-na-poradtecz.html

- Máte v Opeře povoleny cookies a javascript? Nemáte blokobán obsah?

doplněno 20.06.12 17:56:

Oprava překlepu: blokován

Pro @bena : V odkazu jsou dole v odpovědích obrázky, ukazující, jak obrázek vložit.

Datum: 20.06.12 18:33

Nevím jestli jste to správně pochopila, ale já jsem nikde nepsal, že je nutné nainstalovat balík kodeků, aby to šlo. Psal jsem, že tazatel může odinstalovat to VLC, pokud nesleduje přes internet televizi a že si může nechat WMP a ať si nainstalujte balík kodeků, nemá-li ho, protože WMP v základu toho spoustu nepřehraje.

Datum: 20.06.12 18:39

Maslím, že první odpovědi jsem porozuměla, ale nejsem si jista teď u Vaší rekace:

Míníte tím, že by se spolu s VLC odinstalovaly i kodeky (ty já má naninstalovány zvlášť)?

doplněno 22.06.12 01:36:

V Opeře otevřít nový panel a do adresního řádku napsat bez uvozovek(!) "about:plugins" Zobrazí se Vám všechny nainstalované pluginy a u každý můžete jdenotlivě povolit nebo zakázat.

Doufám, že Vám to pomůže.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.