Nefunkční AVAST

Od: Datum: 07.07.13 19:52 odpovědí: 1 změna: 07.07.13 20:20

Zde byl dotaz na nefunkčí Avast : https://www.poradte.cz/pocita…vi/24098-avast-nefunguje.html

Dal jsem tam také dotaz. a protože téma je staré nelze odpo do něj vložit a protože to může dále poradit tak jsem se rozhodl napsat zde doplnění!to jen tak pro info.

Nevím už jak ale asi dva měsíce po přeregistrování se mi zasekl,nešl odinstalovat,aktualizovat,nic byl nefukńkční ani Revo... jej nenalezl! Včera mi to nedalo tak jsem zkoumal jak na to a ejhle, zkusil jsem místo uložení souboru jej hned z instalovat (předtím jsemvždy uložil instalačku a po stáhnutí teprve nainstalovat),a najednou to šlo-sám se restartoval,do nouzového systému a tam se rozjele odinstalace!Předtím jsem neustálým klikýním na F8 se dostal do nouzového režimu,ale soubor (teď nwn přesně název) asvclear nebo avastclear nebyl vidět.

A proč jsem toto udělal až nyní,jednak to byl momentální nápad a jednak antivir MSE poslední dobu je zlobil-IHNED po provedení hloubkové kontroly chtěl opět kontrolovat tak jsem se ... a začal zkoušet jak na to. a výsledek je výše.

Takže i když už pozdě a nelze ohodnotit ty co přispěli radou k úspěchu,tak alespoň poděkování takto ,za navedení k úspěšnému odstranění problému!

PS Avasta používám víceméně po celou dobu co mám připojení s malými pokusy o jiný antivir!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 07.07.13 20:20

A dotaz?

Pro rady a tipy máme ve Volné diskusi rubriku Rady a tipy...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.