Čištění LCD monitoru

Od: Datum: 23.12.12 11:53 odpovědí: 8 změna: 23.12.12 17:21

Zdravím, chci se zeptat mohu vyčistit LCD obrazovku tenkým namočeným (jen voda) hadříkem?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.12.12 11:57

Volil bych spíš vlhký hadřík, ne aby z něj ta voda kapala.

doplněno 23.12.12 12:05:

Ne nebude, já ji utírám utěrkou z mikrovlákna.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.12.12 12:01

Jo jo samozřejmě tak, ale jestli to obrazovce nebude nějak vadit ta voda.

Od: mowla*
Datum: 23.12.12 12:12

Sem - https://www.poradte.cz/nejen-…ite-obrazovky-a-monitory.html - se koukni, nedávno se to tu řešilo...

Jinak - většina čistících prostředků obsahuje v nějaké míře vodu, takže voda povrchu LCD určitě nevadí - ale nesmí do monitoru zatéct... ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.12.12 12:20

Děkuji.

Od: richler
Datum: 23.12.12 15:38

Rozhodně bych na to nepoužíval obyčejnou vodu, ale speciální čistící prostředek na brýle nebo přímo na LCD.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.12.12 16:02

A mohu se zeptat proč? Páč už jsem to měl v plánu :D

Od: bmbx®
Datum: 23.12.12 16:03

Jakýkoliv přípravek na okna a mikroutěrku, dělám to tak leta. Čistím takto LCD, i optiku fotoaparátů (i rozebranou).

Datum: 23.12.12 17:21

Já jsem jednou musel vyčistit monitor, který ničím vyčistit nešel. Tak jsem vzal hadr, namočil ho technickým lihem, přejel s tím monitor a pak jsem to vzal ještě jednou vlhkým hadrem (voda), protože na něm zůstaly bílé šmouhy od lihu. Monitor se jenom lesknul. :D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.