Vakcína na prevenci rakoviny děložního čípku

Od: Datum: 13.02.16 18:08 odpovědí: 5 změna: 14.02.16 12:48

Dobrý den,

jsem před rozhodnutím zda mám nechat dceru přeočkovat vakcínou proti rakovině děložního čípku.

Máte nějaké negativní zkušenosti a s typem tohoto očkování?

Děkui za reakce na mou otázku

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: veronica
Datum: 13.02.16 18:56
Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.02.16 19:23

já jsem se očkovat nenechala a měla jsem před pár lety možnost co by mladší žena o:)

příspěvek od pojišťovny byl dost velký, ale bála jsem se

A po přečtení článků na netu jsem to zavrhla.

Například v USA jedni rodiče nechali naočkovat obě své děti, dceru i syna (u kluků se to dělá kvůli bradavicím tuším) a dopadlo to tak, že obě děti těžké neurologické potíže. Jedno dítě je postižené natrvalo

Krom toho rakovinu děložního čípku můžete dostat i když je člověk naočkován. Očkování není proti všem formám virů, který rakovinu způsobují. Též je otázka, jak dlouho očkování účinkuje...kolik let? Toto nedokáže nikdo zodpovědět, co jsem tedy četla

Od: xy
Datum: 14.02.16 12:48

před časem jsem četla právě o tomto v knize Doba jedová ( Anna Strunecká ) a vyznělo mi to tak, že ochrana je proti zlomku virů, naproti domu dost rizik. I ty výpočty procent úspěšnosti tam byly vysvětlené. Bohužel je to už nějaký rok, co jsem četla, ale kniha byla dobře napsaná, asi zaběhnu zase do knihovny.

Datum: 14.02.16 11:37
Zdravím, jsem očkovaná nějakých pět let, měla jsem změny na čípku. Po očkování se zastavily a od té doby jsem v pořádku. ohledně těch úmrtí... desítky žen zemřely kvůli barvě na vlasy a dalším pro nás běžným věcem. Alergická reakce, problémy s zdravotní potíže se mohou vyskytnout při jakémkoli užívání léků, antibiotik, očkování, jídla apod. Kolik lidí to denně dobrovolně podstupuje?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.