Nepravidelné měsíčky?!

Od: Datum: 19.02.15 14:53 odpovědí: 7 změna: 19.02.15 16:00

Mám nepravidelné měsičky,měsíčky jsem poprvé dostala cca před rokem.

Děkuji za odpověd

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.02.15 15:09

Kolik Vám je let a jak nepravidelné?

Ohodnoceno: 0x

Od: 005
Datum: 19.02.15 15:24

Je mi 14let v Lenu jsem je měla na začátku měsíce a na konci a ted znova(nikdy se mi to nestalo)

Datum: 19.02.15 15:29

Ono to bude ještě nějaký čas trvat, než se cyklus ustálí. Ale jistě nic nezkazíš, pokud zajdeš na gynekologii.Na první návštěvu už máš pomalu věk a budeš mít alespoň jistotu, že je vše v pořádku, nebo se případně nějaký problém zachytí včas.

doplněno 19.02.15 15:54:

Vzhledem k tomu, že tento problém zde řešíš již po třetí, ta návštěva gynekologie by Ti nebyla na škodu..

https://www.poradte.cz/nejen-…61-mesicky-2x-do-tydne.html#1

https://www.poradte.cz/nejen-…jsem-nedostala-mesicky.html#1

Od: wamp®
Datum: 19.02.15 15:26
Poprvé,hmm,tak to ti bude cca 13?
Organismus se připravuje na roli ženy,tudíž se nemáš čeho obávat.Co nevidět se objeví a budou tak pravidelné,až ti polezou krkem :-D
Bud v klidu,dočkáš se ;)
Ohodnoceno: 2x

Od: 005
Datum: 19.02.15 15:44

Je mi 14let a doprvé jsem je dostala ve 13let(cca před rokem)

Datum: 19.02.15 15:35

Kolik dní uběhlo od začátku prvních lednových do začátku druhých lednových měsíčků? Leden je dlouhý měsíc a je to klidně možné mít to na začátku a pak ještě na konci.Uvidíš jak to bude příště ,napiš si to do svého kalendáříčku ,aby jsi o tom měla přehled .

Od: hod
Datum: 19.02.15 16:00

Vše je v pořádku, spíše by bylo divné, kdybyste je v takto ranném věku měla pravidelné.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.