Sex na prvním rande - urazila se

Od: Datum: 29.11.13 22:28 odpovědí: 21 změna: 26.12.13 18:03

Ahojte ... prosím vás mám dotaz ( jsem kluk ): před několika týdny jsem se na diskotéce seznámil s jednou holkou, líbali jsme se a pak konec ... no a ona mi napsala na facebooku tak jsme si asi 12 dní psali ... potom mě vzala do jedné fajn hospůdky ve městě kde jsme si povídali a líbali se, no prostě všechno bylo idealní ... jenomže bydlím trochu z ruky takže jsme se předem domluvili že u ní přespím a tak z hospůdky jsem šel k ní ... pustili jsme film, ona si mě lehla do klína a já jí hladil vlasy .. dodívali jsme se na film a ona pustila další a je jí mezitím dal masáž ... a potom se nám to oběma zvrtlo z rukou a došlo na sex ... a to ji naštvalo ... ne že by se jí to nelíbilo ale sex nejspíš ještě nechtěla ale neřekla mi to, nijak nenaznačila a naopak ještě šla dál dokud k sexu nedošlo ... po sprše mě ale řekla že se chovám jako kdybych chtěl jen sex a trochu se i urazila ... potom jsme ale se zapletli do sebe a usnuli ... druhý den ráno mě vyprovodila na vlak do školy objala mě řekla že se jí to líbilo dala mi větší pusu zamávala a šla ... a ted večer na fb jsme si psali a ona mě už bere jako děvkaře, nechce mě vidět a na fb si mě samozřejmě zablokovala ... nebudu z vás loudit rozumy jak ji získat z5 protože to se nestane i když bych chtěl ... ale jen mě zajímá proč? možná nějaká žena pochopí proč a nebo nějaký kluk má podobné zkušenosti

Děkuji moc za odpovědi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.13 22:44

Je marné chtít pochopit ženu. No ale konsensuální sex proběhl, takže bych to celé hodnotil pozitivně.

Ohodnoceno: 8x

Od: alexandr147*
Datum: 29.11.13 22:48

zcela určitě to bylo pozitivní ... jen mě zkrátka zajímá aspoň nějaká teorie proč žena takhle myslí ... a nebo ne nezajímá mě to :D

Od: pb®
Datum: 30.11.13 00:20

Co na to říct? Je to nána pitomá, co neví co chce ale nepřestane, dokud to nedostane. Nelámala bych si s tím hlavu. Také jsem měla sex na prvním rande a nelituju toho, chtěla jsem to a věděla do čeho jdu. Za necelý měsíc oslavíme devítileté výročí, máme skoro tříleté dítě a je nám dobře.

Ohodnoceno: 0x

Od: axus®
Datum: 30.11.13 03:09

Zjistila, ze se zabyvas ukladanim dat tykajicich se narodni bezpecnosti, lekla se a uz Te nechce videt.

https://www.poradte.cz/pocita…494-zaloha-dat-jak-levne.html

Jestli Te nenechala proto, ze si na ni vybalil nejakou podobnou habaduru.

A nebo Te uplne jednoduse smrdeli nohy.

Mozne je vsechno. *nevi*

Ohodnoceno: 3x

Od: malina*
Datum: 30.11.13 04:57

Nemohla si popovídat s nějakou holčinou, která měla sejnou zkušenost, jako ona?

Jinak - moc to nehroť - čím víc se teď budeš tvářit nedostupně, tím víc tě bude chtít ;)..

Datum: 30.11.13 11:46

Mám pocit že se o něčem takovém zmínila ... takže to považuju za pravděpodobné ... takže ji nyní ignorovat? zkusím to

Od: sara111*
Datum: 30.11.13 15:59

Pokud mas v nicku Alexandr, vsichni vi, ze jsi kluk :) a kolik bylo te divce? doufam, ze 15. Divky nejsou do 18 let zcela na tyto situace dle sexuologu pripravene a cim driv zacnou tim hure. Vse ma svuj cas. Pokud ti neslo jen o sex, zkus ji vse vysvetlit v emailu. Pokud žte blokla na FB, zrejme se v jeji hlavne ted neco odehrava...vycitky, udelala neco co nechtela atd...Sama nevi co chce. Pokud je mladsi nez 18 let, takova holka to opravdu jeste nema srovnane. Zeptam se: Ona ti rekla, ze jsi devkar nebo je to jen tvoje dedukce? Nech tomu prubeh a nevnucuj se a pockej co bude dal. Zeny jsou velmi slozite a nekdy samy nevi co delaji a proc to delaji :D tak po 30 tetech by se dalo rici, ze je zena tak trosku usazena a ma jasno ...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 30.11.13 17:25

Je jí pár měsíců už 18 let ... a vlastně už si mě odblokovala a napsala mi a už se začaly oběvovat i smajlíky jako dřív a napsala mi at jí zase píšu ... řeknu vám že z toho by se člověk jednou zbláznil ... máš pravdu stačilo jí nechat at si to v hlavě srovná a rozhodne se ;) bože at už je mě 50 a mám tyhle problémy za sebou :D

Datum: 30.11.13 17:31

Alexandře, až Vám bude těch 50, tak na tohle budete vzpomínat s úsměvem.

doplněno 30.11.13 17:52:

Otázka je, zda-li je to pravda, nebo se ve Vás snaží vyvolat jen žárlivost...Popřejte jí krásnou zábavu a je to!

doplněno 30.11.13 17:59:

Já bych jí nepsala nic a vyčkala, jak se zachová, až se zase vrátí. Jestli sama napíše pár řádků. Pokud má někoho jiného, s kým tráví čas, pak by to ani nemělo smysl...

Datum: 30.11.13 17:50

přesně o to jde :D a ted mi píše že jde do divadla s jiným :D ted už to začíná být směšný já vůbec nevím o co jí jde ... no prostě se zeptám a uvidíme a dál to nebudu řešit ;) díky za rady

Datum: 30.11.13 17:55

To mě napadlo jako první a příjemnou zábavu jsem jí už popřál :D ... mám ještě dotaz ... ona teď na týden pojede mimo čr a nebude ani fb ... mám jí napsat na mobil že mi chybí nebo tak a nebo vůbec nic popřípadě napsat až v pátek nebo tak nebo už v pondělí?

Datum: 01.12.13 14:16

holt některé ženské jsou náladové. I ta tvoje. Než by si sama před sebou přiznala, že je trochu lehčí, tak je namíchnutá na celý svět a především na tebe. Ona je přesvědčená, že ti podlehla ve své nevinnosti, protože ten špatný a zhýralý alkoholik co ji schválně tahá po hospodách jsi ty. Nakonec ses dozvěděl, že jsi ještě k tomu děvkař.

Nejsi první a určitě ani poslední a já tě vítám do klubu. *pivo*

Datum: 01.12.13 15:03

:D díky :D tu hospůdku vybrala ona a já navíc nesmím pít alkohol :D ... jsem rád že v tom nejsem sám *pivo*

Datum: 01.12.13 16:38

Jojo, nohy roztáhla ona, ale děvkař jsi ty. Ráno tě objímá, jak se jí to líbilo, další den si tě zablokuje s tím, že tě nechce vidět, a pak ti vypisuje, jak jde na rande s jiným

Máš zapotřebí se takhle ponižovat?:) Přiznám se, že ačkoli jme holka, vůbec nechápu, o co jí jde.

Napsala bych příjemnou sms, jak někdo radí výše, kde bych popřála příjemnou zábavu a pustila podobnou psychicky nevyrovnanou slečnu z hlavy.

doplněno 01.12.13 17:28:

Nebudu tě střílet*smich*, je to tvoje volba. Nicméně dobrá, zkusila bych ještě jedno rande a podle chování by bylo buď poslední, nebo holt ne. Nicméně bych narovinu řešila, co má znamenat to, že se se mnou vyspí, ráno mě chválí, pak mě nazve děvkařem a zablokuje. Že na takové podivné chování nejsem zvyklý ani zvědavý.

Datum: 01.12.13 17:07

sakra :D ale my už jsme domluvení na další rande :D hej lidi zastřelte mě :D

Od: kulometslov
Datum: 02.12.13 08:32

víš ženské jsou krásná věc. Mají plno krásných věcí kterým dokážou každého chlapa oblbnout a zamotat hlavu. *cert* Ale nikdy, nikdy se je nesnaž pochopit. *ee* *vtip*

Datum: 02.12.13 18:51

pochopit ženy - přeji vám hodně štěstí ... a obrovské dotace od evropské unie...

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.12.13 18:26

není to nána pitomá, ale je pravda, že neví co chce. Žádná holka neví, co chce :-D

doplněno 18.12.13 18:27:

proto všichni chlapi mají řeči o tom, že ženský nikdy nepochopěj...

Od: lm®
Datum: 26.12.13 15:37

Neměla bych to asi jako žena psát,ale nemohu si pomoci,nejlépe to celé prostě vystihuje můj oblíbený citát :

"Žena neví co chce,ale nedá pokoj dokud to nedostane "

:) :D

Od: moula*
Datum: 26.12.13 17:36

Takové jsou všechny ! Zásadně si toho nevšímej, nebav se o tom a neřeš to, není co, je to nesmysl ! Nehrej její hry, dělej podle vlastní hlavy a buď aktivní, protože zabiják vztahu je jen nuda !

Od: buss®
Datum: 26.12.13 18:03

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.