Odvodnění organizmu

Od: Datum: 25.06.13 20:33 odpovědí: 5 změna: 20.01.16 23:30

zdravím,rád bych se dozvěděl jak pomoci přítelkyni s odvodněním organizmu.Užívá antidepresiva a zavodnění je vedlejším produktem.Rád bych zjistil nějaké možnosti mimo běžnou léčbu/léky pouze 2*týdně/.děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.13 20:41
avatar

Zdravím. Přírodní cestou opravdu dobře a spolehlivě odvodňuje meloun. Jsou i různé čaje, ale ty jsou pro některé lidi slabé..Poptejte se v lékárně. Jinak v neposlední řadě pak lékař může napsat léky na odvodnění, které jsou jen na předpis. Chce to vyzkoušet a hledat, co Vaší přítelkyni spolehlivě pomůže.

doplněno 25.06.13 21:35:

----------------

Mrkněte i do diskuzí, v kterých se toto již řešilo. Najdete tam také hodně rad...Namátkou třeba v těchto:

https://www.poradte.cz/spolec…1261-odvodneni-organismu.html

https://www.poradte.cz/nejen-…zeny/5834-odvodneni-tela.html

https://www.poradte.cz/nejen-…816-pomucky-na-odvodneni.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jirkazxc
Datum: 26.06.13 00:07

Odvodňující látky tj. močopudné, a je uplně jedno jestli jsou přírodní jako např. čaje nebo tablety z lékarny, zvyšují produkci moči a tím i vylučování léků z organizmu. Pokud se bude přítelkyně příliš odvodňovat, tak se jí antidepresiva rychleji vyloučí z těla. Hladina antidepresiv bude nižší a bude se rychleji snižovat. Proto taky berou močopudné látky sportovci, kteří berou doping, aby se jim zakázané látky rychleji vyloučily z těla a tak by podvedli kontrolory.

Bude mít méně antidepresiv než potřebuje a její psychické onemocnění se může výrazně zhoršit a skončit hospitalizací nebo mnohem hůře.

To, že je něco přírodní neznamená, že je automaticky neškodné nebo, že je to účinné.

Stejná účinná látka může být v léku i v např. čaji. Rozdíl je ten, že u léku je výrobce povinen napsat nežádoucí účinky, ktežto u čaje nikoliv.

Bez konzultace s lékařem, který ji léky předepsal, by se radši do žádných experimentů pouštět neměla. Pokud jí dané antidepresivum nevyhovuje může požádat svého psychiatra (ti s nimi mají nejvíce zkušeností) požádat, zda by nebylo vhodnější antidepresivum.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.16 15:54

Dodrý den, jaká antidepresiva přítelkyně užívá?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.01.16 16:00
avatar

Přílišné odvodnění může vést i k dehydrataci.Proto bych doporučil některé urologické preparáty,ale jen s lékařskou dohodou.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.16 23:30

Kořen pampelišky. Pít čaje, funguje to spolehlivě

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.