Odvodnění těla

Od: Datum: 16.06.13 22:18 odpovědí: 8 změna: 19.06.13 10:09

prosím o radu.Mám strašně zavodněné tělo(břicho),oteklé nohy a stále studené.Voda mi teče s nohou.Lékař mi dal čaje na odvodnění,s malým účinkem.Nemá někdo zkušenosti i s léčbou?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.13 01:29

Máte pravděpodobně oslabené srdce a zablokované ledviny. Voda se díky tomu nevylučuje, ale ukládá se v organizmu. Co většinou jíte a pijete? Jak dlouho už máte tento problém? Možná se změnilo něco zásadního ve Vašem životě a tohle je přímý důsledek.

Nečekejte řešení ve stylu "vezmu si prášek a budu v pohodě". Musíte změnit životosprávu. Čaje na odvodnění samy o sobě nic nezmůžou, dají se použít jen jako doplněk. Hýbete se, nebo jen sedíte? Nemáte i jiné problémy? Třeba nízký tlak, cukrovku?

Obecně bych doporučil vyvarovat se všeho, co poškozuje ledviny a srdce a naopak přidat do jídelníčku to, co obsahuje železo. Vypusťte cukr a slazené nápoje, brambory, lilkovité rostliny obecně (obsahují jed solanin), kořeněná jídla a produkty, solené pokrmy, uzeniny, alkohol, cigarety. Snažte se jen nesedět, trochu se hýbejte. Uvařte si třeba jáhly, rýži i celozrnou, obilniny, třeba i obilné kaše z nahrubo namletého obilí. Možností co jíst, aby to zároveň nezhoršovalo Váš stav, je plno. Možná by nebylo na škodu nechat si udělat důkladnější vyšetření a nenechat se u doktora odbýt čajem. Otok a vodnatění organizmu může mít it jiné příčiny, které ale takhle na dálku a s minimem informací těžko někdo odhalí.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 17.06.13 07:31

Neříká se tomu DNA? Kolega to má, říká, že se mu usazuje voda v kloubech, je to přímý důsledek jeho životozprávy, jak jídelníčku, tak kouření a především stylu života, vyjma kola žádný sport ani pohyb, sedavé zaměstnání apod.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.06.13 20:02

Ne, při dně se v kloubech usazují krystaly močoviny.

Ohodnoceno: 2x

Od: tarasov*
Datum: 17.06.13 17:00

ano,mám cukr ale zvýšený,samozřejmně dost sedím,podle rozboru krve jen malý zánět na ledvinách,bral jsem antib.jinak vše celkem v pořádku.Piju obyč. vodu,nekouřím,Trvá to asi 3 měsíce.Jídlo bez větší diety.Děkuji aspoň za radu,změním jídelníček.

Datum: 18.06.13 00:34

Rozhodně změňte jídelníček a uvidíte, že se to zlepší. Většinou převládá názor, že tělu můžeme dát jakékoliv nezdravé svinstvo a ono si z toho vybere jen to, co potřebuje. Ale není to pravda. To co jíme je velmi důležité, protože tělo nějakým způsobem zpracuje vše co mu dáme. A když mu sáme defakto jed, který zablokuje trávení na několik hodin, přichází problémy. Je to stejné, jako kdyby někdo nalil do motoru olej s pískem a čekal, že si motor vybere jen ten olej a písek ho vůbec nepoškodí. Ale on ho poškodí, protože ani olejový filtr není všemocný.

Od: pt®
Datum: 17.06.13 19:40

Asi to chce i změnu jídelníčku, místo minerálek, pít raději bylinkové čaje. - pt

Od: ifkali*
Datum: 19.06.13 08:25

Zdravím,

máte někdo zkušenost s Non Saltem?-prej taky napomáhá k odvodnění.

Já mám od mudr moduretic-mám zdrav. problémy , tak ho musím pravidelně brát,ale chtěla jsem raději něco co je více šetrné na organismus a proto se ptám na ten výše uvedený produkt bez předpisu.

JInak ještě mám zkušenost s produktem s DM ka na odvodnění-trio bylinek na odvodnění-petržel , jalovec a kopřiva v tbl, ale to je na mně slabší.

Datum: 19.06.13 10:09

Na odvodnění zkuste meloun. Pokud to nepomůže, chce to znovu zajít k lékaři. Dobře funguje lék Furon, který je pouze na předpis. Ale chce to opravdu nenechat být, pokud léčba čaji nepomohla, jsou pro Vás příliš slabé a chce to léčbu změnit.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.