Co mám dělat když se moc potím?

Od: Datum: 09.09.12 18:25 odpovědí: 13 změna: 11.09.12 17:58

jsem kluk a bylo mi 17 let a mám takový problém že se moc potím a pak to je vidět a podle kámoše prý taky hodně znát. Když nosím trika tak v podpaží mám pak pořád takové ty propocené kruhy proto taky nosím raději tílka. Problém je že když si dám dezodorant pak mám v podpaží pořád slepené chlupy a vypadá to divně. Ať už je raději zima... Zkoušel jsem taky spray Axe a Nivea ale ten moc dlouho nepomáhá. Nevíte mi nějak pomoct? Díky (když tak promiňte nevím kam tuhle otázku zaradit :)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.09.12 18:46

Tak ty chlupy ohol , v dnesni dobe se podpazi a intimni mista holi bezne. Dost to pomuze od potu a smradu

Od: au1
Datum: 09.09.12 18:49

přesně tak, voholit, a zkus Rexonu pro muže, mně se dost osvědčila :)

Od: itan71*
Datum: 09.09.12 19:11

Chceš být IN tak se hol používej deodoranty a holky to taky ocení že nejsi cítit

Od: askmenow*
Datum: 09.09.12 19:20

Přečti si tuto diskuzi, je tam spousta rad, která by ti mohla pomoct:

https://www.poradte.cz/volna-…yn-se-moc-poti-co-pomuze.html

doplněno 09.09.12 19:22:

A jinak základní věc: nepoužívej DEODORANT ale ANTIPERSPIRANT. Doporučuji i to holení, obzvlášť do tílek. Ale jak říkám, pročti tu diskuzi, hodně věcí ti tam může pomoci.

Ohodnoceno: 1x

Od: marks17
Datum: 10.09.12 00:42

díky. Přečetl jsem to jenom to není úplně můj případ protože já se sprchuji každý den a někdy třeba i 2x a taky si měním trika. Myslím že je to asi všechno bavlna a taky normálne piju minerálky a jenom někdy kolu. Nějaký zdravotní problém taky nemám. Jenom možná hubenej zrovna nejsem ale na tom stejně moc nesejde... Zkoušel jsem taky antiperspirant Germier nebo tak nějak a taky nějak moc nepomohl. S tim holením nevím.. to jsem ještě nezkoušel. Pokud nosím tílka tak si toho holky všímají nebo kvůli čemu?

Od: askmenow*
Datum: 10.09.12 01:05

To je taky složitá otázka, každý má jiný názor... zase můžeš mrknout na hromadu názorů v diskuzi, která o holení už proběhla: https://www.poradte.cz/nejen-…hlupy-v-podpazi-a-holeni.html

Datum: 09.09.12 19:48

aco pane VAše váha či nadváha? nic o tom nepíšete, nejedná se z mé strany o pokus o urážku, ale je potřeba znát více okolností. Takže nemusíte přesně psát co ajak, ale zkuste nastínit, jestli není příčina právě v tomto směru!. Dík.

Datum: 10.09.12 00:53

já jsem jenom kluk ne pán :D hubenej asi moc nebudu no... (cca +- 1,75/80) s kamarádama někdy chodím hrát fotbal nebo taky na kolo a tak... nevím no..

Od: hop®
Datum: 10.09.12 00:58

Hele, pane kluku Marku ;)

Hubenej nejsi ale tlustej taky nééé.

Někdo se potí víc, někdo míň, holt jsi asi s tím horším údělem, myslím, že nějaké vyholování moc nepomůže, prostě hygiena a častěji se sprchovat,,,

doplněno 10.09.12 00:59:

Možná bych pořemýšlel o nějaké přírodní "léčbě", homepatika a tak...

Datum: 10.09.12 01:05

pardon, jsem se kapánek sekl :D ... 1,75cm a 85 kg.. nevím jestli nějaká ta léčba nebo tak.. to asi moc ne.. sorry jenom musím teď kvůli škole honem spát :)

Od: hop®
Datum: 10.09.12 01:11

Tak pa a dobrou, a dořešíme... :)

Od: buss®
Datum: 09.09.12 20:26

Já bych raději pokud je to skutečně nadměrné zašel za doktorem lékařem, kdo ví, čím to je.

Datum: 11.09.12 17:58

Zdravím jenom se chci zeptat a připomenout jestli nemá někdo nápad jak mi pomoct :) Přečetl jsem si tu předešlou diskuzi ale nevím jestli je to taky můj případ. Možná jenom s tou váhou. I když se tedy sprchuji častěji stejně se pak potím moc a taky to stejně smrdí .. S tim holením je to tedy dobrý nápad? Díky :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.