Dealer kosmetiky doma

Od: Datum: 29.08.12 10:18 odpovědí: 6 změna: 01.09.12 20:39
avatar

Zazvonil nám u domu na vesnici mladík, že firma Christina Perfume bude mít od září akci v marketech Penny, Albert a Tesco za nákupní ceny, a on že dělá předem reklamu... Mě nabízel po 5 minutách mluvení, 3 toaletní vody - 50ml + 1 jako dárek za 1000kč. Jelikož se v parfémech a vůních trochu vyznám, vyslechla jsem ho, očichala, poděkovala a nic jsem nekoupila. Byl velmi slušný. Přišlo mi to jako imitace a vůně nic moc...a tak se ptám, máte někdo podobnou zkušenost? Mě s kosmetikou zatím jen zastavovali v marketech, nebo na ulici, ale domů to byla premiéra. Hledala jsem na netu firmu, ale přijde mi, že je to zkomolenina Christiny Aquilery, ale ta má úplně jiné flakóny a ceny. Nevíte o tom někdo něco, i o těch akcích v marketech? Děkuji Vám za info.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 29.08.12 10:32

Od podobných nabízečů nikdy nic. Průzkum trhu?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.08.12 10:35
avatar

Dobrý den,nedávno u mě zazvonila holčina a té pusina tak jela že skoro zapomínala dýchat a prý že nabízí parfémy atd.a jestli jsem sportovní typ nebo spíše pasivní a že mě testuje na sportrovního a nabízí mi parfém přímo pro mě a za skvělou cenu,slušně jsem ji poděkoval že nemám zájem a ona že mi ho dá levně a že jhsem ji sympatický a že kašle na svou provizi a dá mi ho ještě levněji,opět jsem ji poděkoval s tím že nemám zájem a ona zase že má i pro manželku,no hustila to do mě,ale stejně nepořídila.

doplněno 29.08.12 10:50:

Ještě jsem si vzpomněl že přišla kdysi jedna a že má origo (já už nevím čeho a za supr cenu).Shodou okolností a čirou náhodou žena dostala ten sám před nějakým časem jako dárek přímo od prodejce,tak ji přinesla čichnout jak vlastně voní origo.Sbalila kufřík a odešla se sklopenýma ušima.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.12 10:36
avatar

Když něco chci, promyslím to, zajdu kouknout do obchodu a buď objednám na netu nebo koupím v obchodě. Ze zásady nikdy nekupuji nic, co za mnou příjde domů. Ani deky, ani hrnce, ani kosmetiku, ani nic. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.12 10:41

Vzhledem k faktu, že na internetu nalézt jakoukoli souvislost se zmíněnou značkou bude přetěžký úkol, a jediná zmínka je na Sbarzaru z roku 2009, nám neřekne nic pozitivního.

Předpokládám, že v tom není nic jiného, než že některá osoba s vidinou zisku do CZ dotáhla neznačkové parfémy hrající si na něco, co nejsou, a které se snaží prodat důvěřivým zákazníkům. Osobně se v kosmetice, potažmo i parfémech nevyznám, ale pokud chcete podpořit dalšího "chamtivého" čecháčka, no nekupte to.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.08.12 11:27
avatar

Kolik já už podobných prodejců vyhnal ode dveří, na parkovištích a na ulicích.

Vždycky říkám, až budu mít potřebu si něco koupit nebo objednat, zajistím si to a seženu sám a nepotřebuji obchodovat někde u vrat nebo na lavičce v parku.

Samozřejmě, kdyby nebyl slušný, byl nějak otrhaný, důvěru by nevzbuzoval. A nějakou pohádku si vymyslet musel, takže vám udělal "výhodnou nabídku", která se nebude opakovat.

Christina Perfume je určitě jen vymyšlený název, tak, aby to vypadalo exoticky a důvěryhodně. Kdyby řekl, jsou to čínské imitace, neprodal by. Podobní podomní prodejci jsou na prodej speciálně školení, takže jim někdo naplánoval, co mají říkat.

Vezměte si, kdyby byla nějaká akce v marketech, obcházeli by předem zákazníky lidé s voňavkami? To by jim vedení marketů pěkně rychle zatrhlo. Takže pryč od podobných, dříve vám prodali vysavač nebo nádobí, teď se to zkouší s vůněmi.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: krkovicka*
Datum: 01.09.12 20:39
Usmíval se,mlel pantem...že ano.Že by se už přesunuli ke dveřím domu?Kdo je pustil do baráku?Nebo máte RD?Tím pádem bych mu oznámila že mám hladoveho rotvajlera:-D více zde https://www.poradte.cz/vzkazy…-na-podvodniky-s-parfemy.html
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.