Nesnáším své nohy

Od: Datum: 28.06.12 20:17 odpovědí: 21 změna: 04.07.12 09:41

dobrý večer pokaždé se rozbrečím když vidím své tlusté stehna,tak moc me to trápí přitom se nejak moc necpu vážím 65 kg při víšce 168 je t o moc,,,,,? je mi 21 do mesíce si přeju zhubnout tak 5kg co jíst abych to zvládla? já vím chce to hlavne pevnou vuli...deuji za rady


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: julca*
Datum: 28.06.12 20:19

m přítele ten chce semnou jit plavat jenže jak mu říct že se stydím předním

Od: tatranka*
Datum: 29.06.12 01:14

Stud přejde! Přítel Tě bere takovou jaká jsi, ostatně nikdo není dokonalý =o) To co Ty vidíš jako něco špatného, bere on jako pozitivní!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 28.06.12 20:34
avatar

Dobrý den Julinko. Když vás chlapec miluje, tak vás miluje takovou, jaká jste. To si myslíte, že nevidí, jak vypadáte, když máte kalhoty, nebo sukni? Žádné kila neshazujte do měsíce. Začněte třeba chodit plavat, pravidelně, nejen to prospěje zdraví, ale budete mít pěkné tělo a pár kilo dole. Plavat můžete chodit třeba s kamarádkou. Nebo kolo a začít cestovat po okolí. Budete mít pěkné nohy, zadeček i pas, kila půjdou dolů. Ptala jste se, tak napíši, co si myslím. Nějaké kilo, by na vaši výšku mohlo jít dolů. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.12 20:37
avatar

Nedivím se, že se do bazénu stydíš, to je normální, zkuste s přítelem třeba kolo nebo brusle, obojí na stehna zabírá dobře. Je ale potřeba se denně aspoň půlhodinu hýbat, rychlá chůze, brusle, kolo, běh, aerobik... atd atd.

K tomu jídlu - jez hodně ovoce (dopoledne) a zeleniny (odpoledne), vyřaď tučné, sladké, chipsy, brambůrky a podobné jedy. Jez naposledy tři hodiny před spaním něco lehkého (poslední jídlo v 17h je nesmysl), a pij čistou vodu, nebo vodu se šťávou, ne džusy, sladké vody a tak. Jez vyrovnaně, od všeho něco, ale přiměřeně, a hlavně snídej! Snídaní se startuje spalování.

Hlvně nedrž žádnou hladovku, to absolutně nefunguje a akorát si tělo zvykne, že dostává málo jídla. Tím víc začně ukládat tuky na tu horší dobu, kdy ho budeš trápit hlady.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.06.12 20:39
avatar

Dobrý večer. Julčo, každý jsme nějak "stavěný". Někomu jsou dána široká ramena, boky a Vám zřejmě stehna. Váhu máte dobrou, ale pokud chcete zhubnout, změňte stravovací návyky. Bylo to zde již řečeno mnohokrát. Jezte v malých porcích 5-6x denně, vyhýbejte se tučnému a sladkému. Nepijte ani sladké nápoje. Pitný režim dodržujte však. A chce to hodně pohybu. Sundat 5 kilo není zase tolik strašné, aby se to nedalo. Ale je možné, že zhubnete všude, jen ne na těch stehnách. Tam by to chtělo zařadit cviky přímo na stehna, aby se zpevnila. Ale prosím Vás, nemějte minráky z toho, že nejste akorát. To není nikdo, takže se mějte ráda i se svými stehny a nestyďte se za ně. Držím palce a přeji krásné léto.*slunce*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ron*
Datum: 28.06.12 20:50

Dobrý večer Julinko.

Říkáte, že s Vámi chce přítel jít plavat. Tak se nad tím zamyslete. Chce jít s Vámi. Určitě Vás zná, už Vás viděl a má Vás rád takovou, jaká jste.Můžete postavit do řady 1000 lidí a každý bude mít nějakou chybu. Někdo bude hubený, jiný takový a třetí makový.Nikdo není dokonalý. Klidně se sním běžte koupat, nekazte si nadcházející slunečné dny. Na koupališti se rozhlédněte kolem sebe a uvidíte, kolik lidí si užívá léto u vody i se silnějšími proporcemi. Pokud Vám to pomůže, uvažte si přes plavky kolem boků plážový šátek. Všude se teď prodávají.A při plavání můžete i trošku zhubnout.

Přeji Vám krásné léto*slunce*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hankauk*
Datum: 28.06.12 23:18

Julie, Julie... mám 168cm a vážím 65kg. Co je na tomhle poměru špatného, opravdu nechápu. Já mám 168cm a vážím o 10kg víc a pořád si myslím, že vypadám dobře. Utvrzuje mě o tom i můj snoubenec. A víte co? Ani se mu nedivím. Při dnešních pokřivených pohledech na krásu, kdy modely předvádějí tyčky od plotu a ne ženské, normální mužský ocení normální ženskou. Neblázněte! Je vám jenom 21 a už máte problém? Víte pro kolik mužů jste sexuálním idolem? Nenechte se dotlačit do kouta vlastní představou o ideální postavě, která vůbec nebude ideální. Užívejte si své tělo takové, jaké je a s přítelem vyražte klidně na plovárnu. Mužský mají rádi holky, co mají sebevědomí a nevymlouvají se, proč nemůžou to či ono. Váš přítel vás vidí jinýma očima, než se vidíte vy. Tak mu to dopřejte. Uvidíte, že se budete sama cítit naprosto skvěle. *slunce*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: polinek*
Datum: 29.06.12 00:13

,,hm,,třeba se mu zrovna líbí vaše stehna. Já nesnáším u chlapů hubené stehna . brrrr

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.12 00:19
avatar

.. a večer v první řadě zhasnout? ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tatranka*
Datum: 29.06.12 01:12

Ahoj,

no, slyšela jsem, že hodně zabírá mléčná dieta, tady je http://www.hubnuti-dieta.org/mlecna-dieta-jak-na-to/. Říkalo mi o ní hodně lidí i jsem o ní hodně slyšela. Mně osobně připadá hodně drastická.

Stačí, když budeš jíst pravidelně, třeba každé čtyči hodiny po menších porcích. Samozřejmě je dobré vynechat sladké a přesmažené věci. Určitě je dobré hodně pít, ale ne sladké minerálky, hlavně vodu. Možná by Ti i pomohlo vést si sešit a psát si co jsi celý den jedla, v kolik hodin a kolik jsi toho za den vypila, abys měla přehled a pak se zamyslela nad tím, zda je to správné nebo ne.

Hlavně si pamatuj, že hladověním nezhubneš, právě naopak, když nejíš, tak tím tělo zblbne a myslí si, že už víc nedostane, tak si začne dělat zásoby z toho mála a tím víc nabereš.

Taky neuškodí nějaký pohyb. Dobrá je třeba zumba, plavání, kolo...ale to je na Tobě podle toho, co Tě baví.

Hodně štěstí a úspěchů!:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobreazdravecz
Datum: 29.06.12 10:52

Proboha jen ne diety, žádné diety. Pravidelně jíst, všechny složky stravy. Vynechat sladké vody, sladké kávy (i když ta sladkost je velmi často je aspartamová), nevynechávat přílohy, nezapomenout na svačinu a přidat trošku pohybu.

A mít ráda sama sebe. Zejména, když vás má rád i přitel *srdce*

Dobře a zdravě žít lehce

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.12 06:41
avatar

65 kg při výšce 168 cm je naprosto přijatelná váha. Nevím, za co se stydíš.

Tvá touha shodit 5 kg může špatně dopadnout. Víš proč? 5 kg opravdu snadno shodíš, ale ztratíš třeba prsa. A ta stehna Ti zůstanou úplně stejná. Ano, velká většina žen, když hubne, tak ne rovnoměrně, ale první ztratí prsa. A břicho a stehna zůstanou.

Tak nebrblej, buď ráda za to, jaká jsi, některé ženy mají daleko víc kilo. Právě včera jsem potkala mladou "ramlici", ta snad nemá doma zrcadlo. Tak 165cm na 90 kg /odhadem/, upnuté kratinké tílko s pneumatikami Michelin, nizoučké bokovky a z nich se jí ty bůčky přelévaly na všechny strany. No fuj! Tohle spolehlivě odradí každého chlapa od 15 do 90 let. Taková bude snad pannou ještě v šedesáti!*ee*

S přítelem se nestyď chodit plavat, kdyby ses mu nelíbila, nebyl by s Tebou. Takže Tě má rád a líbíš se mu. A A A VO TOM TO JE!*mala*Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: julca*
Datum: 29.06.12 14:56

dekuji za názory,ale přítel me sice vidí ve třičtvrtákách riflech,ale nahou ješte ne:(

Datum: 29.06.12 16:06
avatar

Tak to není přítel, ale kamarád ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: punkturtle*
Datum: 29.06.12 09:51

A víš kolik chlapů právě pořádná stehna vzrušují?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.12 14:21
avatar
https://www.poradte.cz/nejen-…-jak-na-stihlejsi-stehna.html
Přečti si můj příspěvek, je to tu pořád dokola.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.12 14:48
avatar

Pošli nám fotku drahá Jůlie.Stačí od pasu dolů.Mi CHLAPI TADY ti je zhodnotíme.Chceš? Třeba se i holky přidají...

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 29.06.12 16:04
avatar

Přítel vás miluje právě proto, že jste takováhle, že se mu líbíte. Hladovkou nic nevyřešíte. Zhubnete a po týdnu to máte zpět i s procenty navíc. ;) Snažte se nepřibrat a nehodnoťte jednotlivé části těla. Je to k ničemu, nic nezměníte, akorát budete celý život ve stresu. A přítel vás opustí ne proto, jaká máte stehna, ale proto, že nikam nechcete jít a jste protivná. Nebuďte, nikdo nejsme dokonalý. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.12 16:16
avatar

Když moje dcera vyšilovala, že je tlustá, dávala jsem jí číst některé pasáže z knihy Tisíc a jedna noc. Aby si uvědomila, jak krásně se dovedou muži vyjadřovat o ženských oblinách. Pomohlo to, ale jen krátce. Definitině začala mít ráda svoje tělo ve chvíli, kdy začala chodit s prvním chlapcem trochu vážně. Určitě se nevyjadřoval jako orientální básníci, ale holka to nějak pochopila. Dnešní dívky jsou zblblé z anorektických modelek, ale opravdu chtějí všichni muži jen hubenost? Mí dva synovci si za partnerky vybraly baculky. Slovo baculka je velmi slušné, mně osobně se zdají už fakt přes míru, ale ti kluci si je dobrovolně vybrali z množství jiných hubených.

Cvič a stravuj se zdravě, to je to nejlepší, co můžeš pro zdraví udělat. A raduj se z toho, že máš přítele, kterému se líbíš taková, jaká jsi. Oni chlapi i kluci velmi dobře odhadnou, co je pod oděvem skrývá, takže jestli si vybral tebe, věděl, že asi nejsi modelka, ale určitě taky věděl, proč si tě vybral.

Pěkné léto v plakách a hlavu sebevědomě vzhůru!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 01.07.12 14:41
avatar

Moc hezky napsané. I moji dva synové si našli a vybrali za partnerky normální udělané ženské, žádné modelky chrastící kostičkami. Včera večer jsem přesně na tohle myslela - seděla jsem s manželem v Olomouci na náměstí na koncertě Spirituál Kvintetu a pozorovala lidi a většinou dvojice kolem sebe. Jak se hezky objímali a drželi, oči upřené na pódium, a ani nějaké ty silnější nožičky nebo pneumatičku na břiše neřešili... Všechny své běsy si vyvoláváme sami. Chce to vykročit s úsměvem, dnes už to umím, ale trvalo mi to strašně dlouho, pořád jsem se prohlížela v zrcadle zepředu, z profilu, zezadu, pořád se mi zdálo, že někde něco přečuhuje... co bych dnes dala za tu svou tehdejší postavičku, i když s trochu silnějšíma nohama. A přes všechny své pochybnosti o sobě jsem celé mládí musela kluky odhánět vidlemi. Dnes mám přes 50 a konečně se umím nad takové věci povznést, ale ze své zkušenosti říkám: škoda toho promarněného a protrápeného času před zrcadlem.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: lucieeen*
Datum: 04.07.12 09:41

Hlavně jez pravidelně, když jíst nebudeš, budeš ještě víc přibírat *hej* Na tlusté nohy.. bys třeba mohla zkusit kolečkové brusle! Po nějaké stezce u řeky, je to docela zábavná aktivita! Najdi si nějaké cvičení na spodek na netu a večer u Simpsnů cvič. Nebo si choď zaběhat. Vymákni nějakou fajn trasu, nejdříve kratší poté delší. Sluchátka do uší a vyraž! Jestli máš pejska, který není líný a příliš starý, vezmi ho sebou, nebo vytáhni nějakou kámošku, bude tě to hned líp bavit ;) Moje kamarádka je moc hezky hubená a přesto jí baví sport, chodí běhat a nějakým nevysvětlitelným způsobem si na běhání vypěstovala závyslost *nevi* Já sama bych ráda chodila běhat, ale jsem opravdu hezky hubená a bojím se, že pak bych byla vychrtlá :-D

Přeji úspěch!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.