Weight Loss - Amazonské borůvky na hubnutí

Od: Datum: 31.03.12 11:31 odpovědí: 10 změna: 15.07.12 23:12

Zdravím!

Našla jsem na internetu tuto stránku.

Je to o přípravku na hubnutí vyrobeném z amazonských Acai Borůvek! Prý můžete za 4 týdny zhubnout až 20 kilo! Neuvěřitelné! *sok*

Máte s tím někdo zkušenost? Nevíte, kolik stojí to balení?

mrnousek

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 31.03.12 11:36

Neuvěřitelné je to správné slovo..:)Tohle fungovat,tak se u nás místo brambor pěstují amazonské borůvky...Krom toho,dvacet kilo za měsíc,to by asi pro organismus byla docela rána..Všechno hubnutí by mělo probíhat zvolna...Tím chci říci,že tomu účinku nevěřím...:)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 31.03.12 12:58

To se vám tak za ty čtyři týdny odporoučí játra ledviny apod, protože takové hubnutí je nezdravé i kdybyste nejedla a nakonec skončíte, pokud přežijete na kapačkách.

Datum: 31.03.12 13:03

20 kg za měsíc zhubli tak lidé v koncentrácích... a jak vypadali, můžete posoudit na fotkách z té hrozné doby. Tudíž to nebude ani zdravé, ani reálné, jinak by po ulicic chodili jen štíhlé ženy a každý by měl tento zázrak doma.

Nebuďte další obět nesmyslů:)

Datum: 31.03.12 13:13

No vidítě, a já je dostala jako zázračný přípravek na klouby. Jak krásná univerzální věc! Ještě že ty pralesy máme *smich*

(Na klouby mi to nepomohlo a nezhubla jsem. :-D)

Datum: 31.03.12 17:58

Je to asi tak stejně důvěryhodné, jako jiné přípravky na hubnutí - polévky, nápoje či třeba ty tabletky s bromelinem z úžasného výtažku z ananasu!

Jeden známý přípravkům na zhubnutí říká trefně "na zblbnutí" a má pravdu. Raději přidej několik dřepů na víc, či ještě jedno kolečko kolem hřiště. Večer si odpusť tatranku a místo ní raději jablíčko. Zázračné tablety nebyly, nejsou a nebudou, to bychom byli všichni jako laňky. Jen naivním lidem tahají peníze z kapes a výsledek žádný.

Pokud to je opravdu takový zázrak, začátkem prázdnin nebudu už chodit na borůvky k nám "Na čubu", ale vezmu trháček, kbelík a zaletím si na ně k Amazonce. To se musí vyplatit, no řekněte sami!*ee* Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Od: spl3000000000000000000000
Datum: 14.06.12 17:59

Na internetu jsou reklamy ,,pro menší bříško"atd...Stačí na to jen kliknout a tam se cena objeví.Já sama jsem se na to dívala před pár týdny a ta cena se pořád mění 790 kč,990 kč,800 kč apod. Ale já moc těm reklamám nevěřím a navíc píšou tam že pokud výrobek nezafunguje,tak vám vrátí všechny peníze.Ale jak jim to tam budete psát? ,,chci vrátit peníze,nebo vůbec to na mě nezafungovalo!"Já to moc nedoporučuji.

Datum: 15.06.12 15:00

Obdivuju lidi, kteří se nad takovými přípravky pozastavují. Kdyby tohle fungovalo, tak už dávno je tento přípravek patentovaný a zcela legálně prodejný. Jenže lidi místo toho, aby jedli zdravě, tak si dají vepřo knedlo zelo a místo toho, aby si šli zasportovat, lehnou k noteboku a vyhledávají něco na hubnutí, ať to stojí, co to stojí, jen aby se nemuseli výbat. Vždyť hubnout jde úplně snadno, stačí jen zamyslet nad sebou samým.

Od: rivera
Datum: 13.07.12 10:29

Koupil jsem si je před měsícem na 30-dení kůru, měl jsem 110 kg, dnes uplynul měsíc, mám 111 kg, jsou to vyhozené peníze.

Datum: 13.07.12 13:41

Kdybyste dal na rady, mohl jste ušetřit;)

Datum: 15.07.12 23:12

viz. https://www.poradte.cz/nejen-…-zeny/4432-jak-hubnout.html#9

pokud uz neco kupovat, tak nejaky spalovac se synephrinem + multivitaminy, to mi docela pomohlo nemit hlad a jit sr*t hned rano atd, nalivalo se to jak sirup a bylo to jak dobre chutove tak to delalo to, co psali... kila sla dolu trosku rychleji, ale hlavne jsem nemel pocit hladu

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.