Sacharidové vlny a hubnutí

Od: Datum: 08.02.17 19:51 odpovědí: 9 změna: 09.02.17 16:25
Zdravím, chtěla bych zkusit hubnout Sacharidovými vlnami. Poradil by mi někdo,jak začít? Nebo jak to držet? Co jíst? Je mi 120kg
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.17 19:59

Já nevím, ale tohle mi přijde jako způsob jak "donutit" lidi tady, aby si rozklikli co to vlastně je ty "sacharidové vlny". Jako by to byl skrytý pokus o reklamu. Já to teda rozklikla a je tam absolutně všechno co je třeba vědět. Teda pro někoho, kdo se tuto "zázračnou" dietu zajímá. Je tam přesně napsáno jak to držet a co jíst a co kupovat. Pochybuji, že tady bude někdo vědět víc. Ale nechám to na posouzení jiných.

Ohodnoceno: 1x

Od: lll*
Datum: 08.02.17 21:00

Souhlas, je to tak nevhodně napsáno, že je to naprosto průhledné. PS: nerozklikával jsem ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: mot
Datum: 08.02.17 21:20
je videt ze nemas tuseni co sach. vlny jsou, rozhodne to z principu nemuze byt jakakoliv reklama

Od: lll*
Datum: 08.02.17 21:51

O to přeci nejde, stačí si přečíst dotaz, proč by někdo složitě poptával něco tak snadno dostupného jako informace tohoto druhu a nezajímaly by ho např. zkušenosti, které jsou naopak hůře dostupné. Navíc kdo ví že "chce" něco udělat, patrně má dostatek informací. Dám názorný příklad: "Chci si koupit telefon Huawei P9 plus, nevíte jaký má procesor, jakou má baterii a v jakých se vyrábí barvách?"

Datum: 08.02.17 21:32

Podle mne by bylo mnohem rozumnější před zkoušením různých "módních způsobů hubnutí" dát přednost konzultaci s lékařem.

"Sacharidové vlny" jsou jen jednou z mnoha módních vln. I kdyby se Vám podařilo něco shodit, po návratu k běžnému jídelníčku naberete víc, než jste zhubla.

Pro trvalé zhubnutí je potřeba změnit životní styl, začít se zdravě stravovat a hlavně přidat dostatek pohybu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.02.17 22:12

Také zdravím. Pokud jste rozhodnutá právě pro tento způsob hubnutí, mrkněte do diskuzí které zde na toto téma proběhly. Snad v každé najdete pro sebe nějakou vhodnou radu. A přidávám i dva odkazy kde se řeší jídelníček a kde je tento způsob hubnutí rozebírán. Rozhodnutí, zda s tímto začínat je jen na Vás.

https://www.poradte.cz/sport/…charidove-vlny-jak-na-to.html

https://www.poradte.cz/nejen-…ny/8850-sacharidove-vlny.html

http://veganza.cz/index.php/v…vy-jidelnice-sacharidove-vlny

http://kulturistika.ronnie.cz/c-24-sacharidove-vlny.html

Od: kubaa
Datum: 08.02.17 22:20

Ahoj.

V první řadě si musíš uvědomit, proč vlastně vážíš 120 kg - jako nejpravděpodobnější varianta mi přijdou nevhodné stravovací návyky. Změň je, přidej do toho pohyb (rychlochůzi) a budeš postupně zdravě hubnout.

Sacharidové vlny jsou pro tělo velký šok, musí být precizně načasované a přísně dodržované a měly by být pod dohledem někoho, kdo jim opravdu rozumí. Proto, když je vyzkoušíš, tak to skončí buď tak, že je budeš dělat chybně a nezhubneš nic, nebo do toho hodně rychle zhubneš a až ty vlny dojedeš, kila se ti vrátí zpět (jojo efekt), protože nezměníš předchozí stravovací návyky.

V případě, že bys opravdu úspěšně zvládla sacharidové vlny, musíš vzít v potaz i další věc: během této diety pravděpodobně rychle a hodně zhubneš, ale přebytečná kůže ti nezmizí a to ani po pár letech - v tomto případě je prý nutná operace.

Vzhledem k tomu, že nevíš co to je, tak ti to ani nedoporučuji zkoušet. Změň nejdřív stravovací návyky (klidně i s pomocí výživového poradce - doporučuji spíše fitness trenéra), přidej pohyb a až pomalu (ale zdravě), zhubneš XX kilogramů, teprv začni přemýšlet nad něčím podobným.

Datum: 08.02.17 22:25

No pokud je Vám opravdu 120 kg, jak píšete, vypadá to na těžkou obezitu a v tomto stavu začít se sacharidovými vlnami je myslím příliš drastické. To je spíš pro kulturisty, ne pro běžné hubnutí. Podle mně to prostě nemůžete vydržet, vyberte si raději něco snesitelnějšího a tím i realizovatelnějšího. Přeji úspěch v hubnutí.

Datum: 09.02.17 16:25
Zacni jist zdrave , mensi porce a pridej chuzi. Zacnes hubnout.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.