Ex na mě očividně žárlí

Od: Datum: 06.02.17 14:20 odpovědí: 12 změna: 08.02.17 10:05

Zdravím vás. Mám na vás spíše otázku na názor. Se svou ex přítelkyní nejsme zhruba 4 měsíce. Ona si našla jiného a já jinou (po čase). Jenže se stýkám i s jejíma kamarádkama a občas když zajdeme někam na sklenku tak se s jednou její kamarádkou vyfotím a ona to dává na sociální sítě. V tu ránu se ozve bývalá přímo jí a začne tak nenásilně oťukávat a říkat věci ve smyslu "tak už to spolu jste? rande?" apod. Po většinu času mi lajkuje většinu příspěvků, ale kdekoliv se vyskytnu v přítomností někoho koho ona zná, tak tam ani nezareaguje. S většinou kamarádek se pohádala (protože stojí při mě) a nebaví se s nimi. Naopak takto vždycky vyjede, jakoby žárlila.

Co si myslíte vy? Proč žárlí, když už někoho má? Já taky už nevnímám s kým kam chodí.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.02.17 14:24
avatar

Zřejmě jí na Vás ještě záleží. To, že žárlí je jen její problém. Neřešte to!


doplněno 06.02.17 19:03:

Z Vašich dotazů a příspěvků já osobně mám dojem, že je to naopak. Že jste to Vy kdo o bývalou přítelkyni stojí. Proto sledujete co kde dělá a rád byste se utvrdil v tom, že ona o Vás též stojí. Nerozebírejte nic s kamarádkama, tím jí od sebe spolehlivě odradíte.


doplněno 06.02.17 20:28:

A proč Vás to zaráží? Vždyť jste sám psal, že se k Vám chce vrátit..Viz:

https://www.poradte.cz/spolec…-byvala-se-chce-vratit.html#8

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinklac
Datum: 06.02.17 20:22

Já sám nevim. Jestli o ni stojím nebo ne. Každopádnně nic s kamarádkama nerozebírám, o ní vůbec nemluvím, ani ji neřeším. Jen mě k téhle myšlence zavádí právě to z její strany. Někdy až přehnané "žárlení". Možná o ni stojím, ale spíše se zaměřuji na vztah ted. Každopádně je velmi divné, že o ni vůbec není řeč, nikdo se o nás nebaví a jen se dá fotka na facebook a už jede. Už jakoby naštvaně, žárlivě vyzvídá a jakoby žárlivými větami říká "kampak jdete?, ale ale vy spolu už randíte apod." už jsem to psal. Zda o ní stojím sám nevím, mám zmatek ve všem. Jen mě to zaráží, když má jiného a řeší mě.

Od: martinklac
Datum: 06.02.17 20:33

Ted vás nechápu s tímto příspěvkem

Datum: 06.02.17 14:26

Neznám váš věk, ale především mladším expartnerkám dost často vadí, když si chlap najde někoho nového. Byly by rády, kdyby po nich už neměl nikdy žádnou, jako trest, že to nefungovalo. Dal bych jí jasně najevo, ať se stará o sebe a víc bych to neřešil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.17 16:31
avatar

Možná jen těžko snáší, že by se po ní mohla objevit ještě nějaká žena, minimálně stejně dobrá jako ona sama. Možná spíš doufala, že teprve poznáte, o co jste přišel.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: martinklac
Datum: 06.02.17 17:27
Možná ji na me záleží. Je to možné, ale zase když už ma jiného. Rozchod mi dala ona, to je o důvod víc se divit tomu ze zarli. To je neustále "tak jak dlouho spolu jste? Kam vlastně jdete spolu? A miluje te?" Apod.
Datum: 06.02.17 17:31
avatar

Váš dotaz na mne nepůsobí dojmem, že už by Vás bývalá přítelkyně nezajímala...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: martinklac
Datum: 06.02.17 17:41
Víte. Já sice ted mam vztah, ale je to strasne složitý a cítím ze to dost dlouho nevydrží a když nad tím přemýšlím tak mě stale zajima ma ex. Není tk tak že bych na ni zapomněl. Naopak.
Datum: 06.02.17 22:16

No jo, vy jste si zkrátka našel náhradu. A když je to náhrada, má jen nahradit něco, co je větší hodnotou, co má větší cenu. A tu pro vás stáe ještě má vaše ex. někdy je těžké si to přiznat a u vás k tomu je i důvod - rozešla se ona s vámi. Fyzicky sice mohla odejít, ale z vaší hlavy a srdce podle všeho ne. Chce to čas, nesoustředit se na její různé aktivity a kroky a snažit se myslet a jednat s myšlenkami na vaši nynější přítelkyni. Jinak se vám rozpadne i nynější vztah, ale to možná i trochu chcete, abyste měl volné ruce pro případné roztažení náruče k objetí své vracející se ex, na kterou v duchu pořád nejspíš čekáte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.17 21:40
avatar
Radím vám, neřešit to a uzavřít to s ní už konečně.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.17 07:55
avatar
Co si myslim ja? Proc ji mas na fb v přátelích, kdyz ti vadi, ze zarli? Blokaci neuvidi tve prispevky ani prispevky jinych s tebou.
Ale to nechces, vid? Jsi rad, ze se o tebe zajima... proc? A ta nova znamost bude spis takova naplast.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: davidc
Datum: 08.02.17 10:05

Když tě ty její vyzvídačky nezajímají, tak ji neodepisuj. Ignoruj, odeber z přátel, pokud s ní nic nechceš mít. Strašně jednoduché..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.