Jak nastavit na smart TV Samsung-SEZNAM?

Od: Datum: 15.01.17 14:40 odpovědí: 13 změna: 31.01.17 11:02

Potřebuji poradit,jak mám nastavit prohlížeč Seznam, abych mohl číst a posílat emaily z televize?

Na PC to otvírám přes GOOGLE- potom SEZNAM.

Na televizi pořád nevím,jak na to?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.01.17 15:11

Zase otázka na veštenie.Tých smart Samsungov je kopec.Ak má integrovaný prehliadač,tak cez ten.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.01.17 11:36

Je to typ UE32K5572, UHL.32"

Datum: 15.01.17 22:25

Zvolíte Internet a otevře se Vám prohlížeč integrovaný v TV a tam je políčko "HLEDAT". Zadáte www.seznam.cz a už jste tam *palec*

Datum: 21.01.17 16:35

Mně se žádný prohlížeč nezobrazí,jenom demo snímky s dětským komentářem jak nastavit seznam.Ale já nevím jak na to. mám televizor samsung UE32k5572

Datum: 21.01.17 17:27

Vo vaších aplikaciách si otvorte webový prehliadač,niečo s označením www.Tam si potom normálne zadáte adresu do riadku ako na PC.

Datum: 22.01.17 13:23

Nejsem,nejde to jako na počítač. Zadam tam www.seznam.cz a je tam jen demo snímek-návod jak postupovat ,ještě je to dětským hláskem! Hodinu jsem si s tím teď hrál a prostě se tam nedostanu,maily si nepřečtu,protože mě to nepustí přihlásit se tam.

Tak jsem asi na to už blbej!? Je mi 64 let,s počítačem mi to jde normálně. Těšil jsem se na moderní TV, SMART,ale pro mě by asi stačila bez toho smartu.

Ona je také chyba,že ten prodavač v PLANEU mi to pořádně nevysvětlil. Z internetu jsem si stáhl 101 stránek návodu a je mi to houby platný!

Datum: 23.01.17 11:28

Nemusíte mať strach,toho smartu si užijete dosť,len je potreba nastaviť televízor na internet a potom si v aplikáciach vybrať prehliadač a tam si to spúšťať.Nemate niekoho v okolí kto by vám to nastavil?Ak máte skype,tak sa to dá poriešiť aj touto formou,že vám niekto poradí cez neho a riešte to vnútornou poštou.

doplněno 23.01.17 19:42:

Mal som na mysli Skype cez počítač.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.01.17 15:34

Nevím,jestli tam skype vůbec je. Už jsem psal do prodejny PLANEO,kde jsem to koupil,to abych nakonec vzal televizi a vezl to tam na nastavení.

Od: tvlg
Datum: 23.01.17 15:51

Pokud tam Skype je tak vyžaduje jejich kameru. Ta stojí tak 2500 Kč. Jiná nejde. Např u TV LG již není Skype podporováno a kamera je na vyhození. Kup si TV s Androidem, nebo k jiné TV Android box a budeš mít vše. Když TV bude bez Smartu tak přijdeš pouze o hbbtv. Ostatní nahradí Android box. I to iVysilani archiv ČT. Ovšem Hbtv vysílají i jiné stanice

Od: physicsisbest
Datum: 15.01.17 22:37

Jestli myslis nastaveni domovske stranky na seznam.cz z prohlizece google chrome, tak tady je postup: https://support.google.com/chrome/answer/95314?hl=cs

Datum: 22.01.17 19:34

Podle mne si napřed musíte aktivovat HbbTV. Návod jak na to jsem uvedl již v u této otázky: https://www.poradte.cz/elektr…onika/21415-jak-na-hbbtv.html

doplněno 22.01.17 20:50:

@clayman: Já mu nic o streamu od Seznamu nic nepíšu.

Upozornění od sys clayman 22. 01. 2017 19:38:54
On se neptá na Stream od Seznamu...

Datum: 22.01.17 19:46

Možná mi něco uniká, ale nepíšeš, jestli a jak máš TV připojenou k internetu a jestli toto připojení v menu TV vidíš.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.01.17 20:57

No, váš dotaz moc jasný není, to je fakt ! Nejlépe problém vyřešíte, když zvednete telefon a zavoláte na bezplatnou nepřetržitou zákaznickou linku podpory Samsung na čísle 800 726 786 a tam operátorovi vysvětlíte, co potřebujtete. Po vytočení čísla vás automat povede, požadujte volbu pro televize.

doplněno 23.01.17 09:31:

Pochopitelně musíte mít funkční připojení TV k Internetu.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.