Mobil,vybijení baterky

Od: Datum: 06.06.14 15:20 odpovědí: 4 změna: 07.06.14 00:47

Manželka má mobil Nokia c2-01 během jednoho dne se vybije,vyměnil jsem ji za jinou ze svého mobilu ale stále se to opakuje ,tak jsem koupil novou a nic se nezměnilo hned se vybije a předtím fungoval bez problému.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: peetty*
Datum: 06.06.14 17:54

Zdravím , baterie by měla mít kapacitu alespoň 1200 mAh, pak by měla standartně vydržet 5-6 dní. Pokud tomu tak není je možné že na pozadí běží nějaká aplikace nebo internet. Baterie se vybíjí také při špatné kvalitě signálu (přístroj neustále vyhledává síť).

Problémy také dělají některé adaptéry na dvě SIM karty ... tento problém tu již někdo v poradně řešil ... zde je odkaz: https://www.poradte.cz/elektr…okia-c2-01-vydrz-baterie.html

Ohodnoceno: 2x

Od: draken
Datum: 06.06.14 18:46

Signál je perfektní a internet manželka nepoužívá doposud šlapal jak hodinky ale zničeho nic se prostě baterka začla vybíjet,tak že jsem všechno ověřil a všechno bylo OK,ale jinak díky za radu.asi to dám na reklamaci.

Datum: 07.06.14 00:37

To není normální. Mám přesně tuhle Nokii jakožto služební, denně prokecám spousty času i přes HF, tedy BT je trvale zapnutý a přesto ji nabíjím tak 2x do týdne.

Ohodnoceno: 0x

Od: hop®
Datum: 07.06.14 00:47

Popřemýšlejte, jestli mobil nezmokl nebo neupadl. Jednou z důležitých součástek je výkonový zesilovač, který vysílá signál k operátorovi a ten bývá vzhledem ke své konstrukci a spotřebě docela náchylný k problémům. A jeho poškození se projevuje i zvýšenou spotřebou energie. Nemusíte s mobilem nic dělat, ale on stejně stále kontroluje připojení k síti. Podle popisu závady to vidím na servis...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.