Byt a prodej

Od: Datum: 06.07.16 06:23 odpovědí: 6 změna: 06.07.16 18:37

Dobrý den. Měl jsem byt v OV. Peníze z prodeje bytu jsme použili ke koupení většího bytu kde já jsem dál větší částku přítelkyně zbytek. Z manželství mám 2 dospělé syny kteří se ke mne vubec neznají tak jsem to taky řekl přítelkyni. Začala vyřizovat koupě nového bytu přes RK. Jenomže byt si napsala na sebe přitom máme oba trvalé bydliště v tomto bytě. V bytě bydlíme něco přes 1rok. Začínají mezi námi neshody a hádky. Jestli se to nezlepší byt prodáme a pujdeme od sebe. Chci se zeptat při prodeji bytu dostanu nazpět částku kterou jsem vložil do nového bytu? A nebo nastane sitvace pozdějším prodejem kdy přítelkyně bude mít nárok na polovinu peněz z prodeje? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.07.16 07:16
To se neptejte tady. Zeptejte se přítelkyně. Pokud je byt"psaný" na ní, rozhodne se sama, jestli vám něco vyplatí...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.07.16 07:22
Myslím,ze už jste se zde jednou ptal a bylo vám odpovezeno,ze jste hlupák, když jste zaplatil většinu bytu a přítelkyně si ho napsala na sebe! Nemusí vám dat nic, jisté úplně hloupá nebude,byt vámi,sháněl bych si dobrého právníka! Ted je to jak pisete: MEL jste byt v OV, ted nemáte nic!

Datum: 06.07.16 09:35
Zaplatite penize a pak se nenechate zapsat jako spolumajitel? Vase chyba. Ted se muze stat , ze se vam pritelkyne vysmeje a neuvidite ani korunu. Aneb chybama se clovek uci.

Datum: 06.07.16 18:19

Pokudjste z nějakého důvodu, nemohl být přítomen podpisu smlouvy, pak to nemusela přítelkyně udělat plánovaně, jen třeba řešila momentální situaci. Vy ji znáte nejlépe, snad víte, s kým jste žil, jaký má charakter, zásady a co byste mohl očekávat. Je spousta žen, které odejdou, ale neokradou.

Od: uska®
Datum: 06.07.16 18:23

Může nastat situace, kdy přítelkyně vás vyhodí z JEJÍHO bytu a vy nedostanete ani kačku. To za předpokladu, že nemáte nic písemně. Ona je výlučným majitelem zapsaným na katastru.

Datum: 06.07.16 18:37

Tuhle otázku a další, související, tu řešíš pod celou řadou nicků už víc než rok. Dostal jsi spoustu odpovědí, ale zatím jsi nevyřešil vůbec nic. Jaký má smysl pokládat stejnou otázku opakovaně, když se radami rádců dále nezabýváš?

https://www.poradte.cz/spolec…t/36906-pritelkyne-a-byt.html

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.