Jaké je označení závitu

Od: Datum: 12.07.15 17:57 odpovědí: 6 změna: 13.07.15 00:41

zdravím, nevíte jak se značí závit na vývodu plastové nádrže 1000l? Potřebuji k ní sehnat šroubení pro hadici, jestli vůbec existuje. O tomto závitu jsem nic nenašel :zadní plocha závitu je kolmá k ose trubky, přední je šikmá- (takový polotrapéz) odhadem 45 st. Vnější průměr cca 58 mm a stoupání cca 4,5 mm.

děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.07.15 18:03
Ohodnoceno: 2x

Od: roy
Datum: 12.07.15 18:11

díky, přiznám se že jsem to zde neprohlížel. našel jsem tam výpustné koleno- ale ta cena ! Budu to muset řešit jinak.

bod.

Datum: 12.07.15 18:23

Zdravím,
podle vašeho popisu se jedná o lichoběžníkový závit nerovnoramenný (pilovitý), ovšem podle tabulky závitů (viz obrázek) žádný s vámi uváděnými rozměry není normovaný.
Navíc je zbytečné nějak experimentovat, když přílušenství k LBC konterjnerům se přímo prodává - třeba tady si můžete vybrat...

Ohodnoceno: 2x

Od: roy
Datum: 12.07.15 19:55

sortiment OK, ale ty ceny.. v tabulce co uvádíte průměr 60 tam je ale nenašel jsem stoupání. Profil odpovídá.

Datum: 12.07.15 23:47

Za blbosti se vyhodí mnohem víc, ale když si potřebuje člověk koupit něco užitečného, tak lamentuje kolik to stojí. Lidi zkuste přehodnotit priority.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.15 00:41

V tabulce k závitu průměru 60 je přiřazené stoupání 8mm. Takže závit na LBC kontejneru je buď nějaký atyp a nebo nestandartní jemné stoupání, protože dvouchodý závit to být nemůže, měl by stoupání 2x8mm, což je 16mm a ne 4 nebo 4,5mm.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.