Rohový PC stůl – psací stůl Robert

Od: Datum: 17.02.15 08:49 odpovědí: 8 změna: 18.02.15 20:52

Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně tohoto stolu:

http://www.mt-nabytek.cz/6700-rohovy-pc-stul-%E2%80%93-psaci-stul-robert.htm

Nemá ho někdo náhodou? Chci zjistit rozměry - šířku, hloubku a šířku poličky na výsouvání klávesnice. Tam kde ho nabízejí, mě nejsou schopni ospovědět. Sice tam rozměry jsou, ale ke kterým stranám to patří neví. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.02.15 08:58
avatar

No, rozmery neznam, ale na Vasem miste bych se asi zamyslel nad tim, od koho to kupujete. MT nabytek je neco jako Ikea a podobni nabytko-sunty. Ostatne - staci se podivat zde - klidne se optejte autora dotazu :

https://www.poradte.cz/spolec…/36026-reklamace-loznice.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrn*
Datum: 17.02.15 13:02

Můžete doložit konkrétní případy, proč podle Vás MT nábytek či Ikea prodává šunty? O jaký věci šlo, jaké byly závady, důvody reklamace, vyjádření.. Uznávám, že některé společnosti nabízí levný "méně kvalitní" nábytek, ale všeobecně označit, že ten a ten prodává šunty..?

Petr

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.15 19:22
avatar

No, asi máme jiná měřítka.

Víte, truhlařina, podobně jako jiná řemesla, má své pravidla a postupy. Proto se taky adepti učí několik let technologie, stroje a zařízení a také třeba nauku o materiálu. Tam se naučí, co se jak musí být udělané, aby nábytek za něco stál. Nemíním to rozpitvávat, to není na dvě věty.

Pod pojmem ,,méně kvalitní´´ si představuji třeba nějaký nepovedený kus. Například vyrábím-li nábytek dýhovaný americkou třešní, tak stačí na zadýhovaném nenalakovaném kusu položené třeba kladívko a slunce jeho obrys dokonale vypálí do dýhy. Prostě i při sebelepší snaze se něco nepovede.

Ale to je zcela odlišná situace. Pokud totiž někdo už prvoplánově konstruuje a pak následně vyrobí ,,nábytek´´ s tím, že bez ostychu naprosto ignoruje základní pravidla konstrukce (např jednostraně povrchované dílce) nerespektuje ani tloušťky materiálu a pod - a to vše za jediným cílem - totiž srazit náklady na naprosté dno, bez ohledu na funkčnost. K tomu třeba připočíst například nesedící konstrukční spoje, odlupující se hrany a jakožto perličku - viděl jsem už zásuvku, která neměla olepené spodní hrany a ,,pojížděla´´ po sponkama nastřelených lištách - opět s nezahranované DTD.

To je naprosto stejná situace, jako když někteří výrobci vyrábí uzeniny, které jsou spíše podobné umělé hmotě, než masu - to prakticky neobsahují. Jenže ten salám je věc, která v domácnosti setrvá minimum času, zatímco nábytek se pořizuje na mnoho roků.

Pokud se ptáte na reklamace - ne, já skutečně v podobných obchodech nenakupuji. Nicméně jsem už x-krát měl tu ,,čest´´ podobný nábytek řešit, občas i sestavovat. Typický scénář je, že přijde nešťastný zákazník nebo známý se slovy ,,Nevím co s tím´´ Takže jsem užtaké několikrát sepisoval různé odborné posudky a pod, právě pro účely reklamace.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 10:09
avatar

Proč zrovna v prodejně, kde nejsou schopniu informovat? Net je plný nabídek a prodejny a odběrná místa mívají také, když chcete v reále zkouknout. Třeba: http://www.nejlevnejsinabytek…oly-rohove-c-94_985_1534.html

Ohodnoceno: 0x
 
Od: aala
Datum: 17.02.15 10:39

Na těch stránkách, které uvádíte, je dole záložka "Nejčastější dotazy". Už tam vidím jeden zodpovězený dotaz ohledně rozměrů. Není nic jednoduššího, než položit dotaz tam.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.02.15 15:49

Na stránkách nejlevnější nábytek mi také neodpověděli a tak to bylo na 5 dalších servrech, co tento stůl nabízejí. Do záložky nejčastější dotazy jsem také psal, ale nic. Jet několik km, abych stůl viděl v reálu, nevím...

doplněno 17.02.15 15:56:

tak se omlouvám, jsem to popletl. Nepsal jsem na stránky nejlevnější nábytek, ale levný nábytek.

Datum: 18.02.15 20:52
avatar

Vznesl jste dotaz, tak také čtěte odpovědi.

Jinak je to všechno o ničem... :(

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.02.15 19:34
avatar

Zdravím.! Nemůžu si pomoci, ale rozměry jsou v popisu jasně dané.

100 Cm. je šířka stolu jak zleva, tak zprava. Samozřejmě ta zadní, která je přitlačena ke zdi.

Ona "hloubka" je měřena od středu stolu do rohu zdi.

Výška je jasná.

Na první pohled je vcelku zřejmé, že tam bude chudák komp trpět, jako v sauně, pokud ho šoupnete do

onoho otvoru vpravo, co je pro něj vlastně určen. Dodnes nechápu, že si takové zásadní věci výrobci nábytku vůbec neuvědomují.

Něco podobného (ale asi 2x větší) jsem koupil pro dceru a jako první jsem vzal přímočarku a vykutil jsem tam

pořádné "chladící" otvory, které jsem překryl perforovaným plechem v komaxitu o stejném odstínu.

Chápu, že každý asi nemá ty možnosti si to takto upravit, ovšem nechápu výrobce, kteří nechají "usmažit"

kompy svých zákazníků. :(

Z cizího krev asi fakt neteče...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.