Jaký pořídit úklidový set?

Od: Datum: 27.11.14 13:27 odpovědí: 7 změna: 28.11.14 09:05

Zdravím vespolek. Chtěl bych se vás zeptat, jaké máte zkušenosti s úklidovými sety na podlahu (mop + teleskopická tyč + kyblík s rotačním ždímáním). My máme doma již několik let set od Lifeheitu, je docela dobrý, ale ten typ asi kvůli "plastovým" inovacím už nevyrábějí. Nyní chceme koupit něco podobného rodičům. Po přečtení recenzí na Heuréce nejsme se ženou schopni žádný vybrat, většinou se nabízí buď zase od Lifeheitu, nebo od Viledy (snad jen tento se nám zamlouvá http://mopy-uklidove-soupravy…-133876/porovnat-ceny/#offers ), nebo od někoho jiného. Tak se ještě zeptám tady na poradně (za to nic nedám), zda máte někdo praktické zkušenosti s podobnými sety a co byste případně doporučili. Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.14 15:41

Mě přijde,že tyto sety jsou na velké plochy. Do domácnosti by mě osobně stačil obyčejný kbelík a smeták,ale ten co jste vybrali se mi líbí.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.11.14 21:59

no je to spíš o tom, že rodiče se nemohou ohýbat a nemohou lézt někde s hadrem po zemi a nebo ho ždímat v ruce v kbelíku, my doma máme těch ploch taky hodně a žena si ho nemůže vynachválit, jinak dík, že ten co tam mám na odkazu, byste taky doporučila

Datum: 28.11.14 07:45

Jojo, ten z odkazu bych si taky moc přála. Už jsem Ježíškovi napsala o něco jiného, ale měla jsem chtít tenhle ždímací mop. Je bezva, viděla jsem ho v akci, dokonce na schodech. ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.11.14 08:46

Dobry den, mame podobny system jako v odkazu, ale na klasicky mop. Momentalne na nem po 2 letech zacalo preskakovat plastove kolecko co roztaci tu zdimaci cast. nevim, jestli e to vule, nebo ochozeny plast, jeste jsem se k tomu nedostal. U nas si s tim take ze zacatku dost hrali deti, takze je mozne, ze to urychlilo opotrebeni.

Tyc k mopu je pro me kratka (mam cca 180) a potesilo by me, kdyby nebyla skladaci, obcas se rozsroubuje, ale to neni zas tak velky problem.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.14 08:57

u tohoto je tyč teleskopická a zdá se i dost dlouhá, no naše rodina je menšího vzrůstu án blok, takže vyhovuje, dík

Datum: 28.11.14 08:58

já jsem zastánece houbového mopu,nic lepšího na lino všechny typy podlah jsem neměla.Už jsme to tady probírali

https://www.poradte.cz/domacn…7388-vytirani-podlah-mop.html jde s ním přetřít i koberec a chlupy a vlasy jdou dolu,snadná údržba a hlavně z něj nemusím obírat prach a vlasy(jdou hezky spláchnout)a mop stojí kolem 150kč,jen to chce vyměnit teleskopickou tyč,ta původní moc nevydrží.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.11.14 09:05

dík za doporučení a odkaz do další diskuse

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.