Noze do kuchyne

Od: Datum: 23.02.14 16:35 odpovědí: 9 změna: 24.02.14 18:12
Jake noze poradite do kuchyne?Rezani masa,chleba a podobne znacku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 23.02.14 16:39

Tescoma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: 111®
Datum: 23.02.14 19:49

kup si Fiskars,nemají chybu...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.02.14 19:52
avatar

Nedávno jsem byl v IKEA a koupil jsem tam i kuchyňské nože - už si přesně nevybavuju značku, ale nebyly to ani ty nejdražší ani nejlevnější, ale střed - myslím, že takový ten klasický velký kuchyňský nůž stál snad kolem pětistovky. A byl jsem VELMI příjemně překvapený poměrem cena/kvalita.

doplněno 23.02.14 20:28:

...a připojuju se k těm, co mají špatnou zkušenost s Tescoma.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.14 20:10
avatar

Určitě ne od Teskomy. Jsou téměř okamžitě tupé a nikdy je dobře nenabrousíte. Já mám nože od Fiskars, zrovna tak i veškeré nůžky, a také Solingen. Některé nože mám už třicet le a nůžky také. Ale jsou i jiné značky, ale dívejte se na cenu. Levné nože, vyhozené peníze. A to jsem si nyní vzpoměla, že právě od Teskomy ty nože jsou dost drahé na to, jaký to je šmejd. Jako ostatně všechno od nich.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 23.02.14 20:27
avatar

Vyvarujte se výrobků se značkou Tescoma.Zakoupil jsem keramický nůž Tescoma a přesto,že jsem jej používal podle návodu, tak zhruba po 3měsících se začalo ostří vylamovat.Reklamaci samozřejmě neuznali,ale nabídli mi přeostření za 100 Kč.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: erikretr*
Datum: 23.02.14 20:27

budto tescoma nebo fiskars

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.02.14 07:29
avatar

Povídala jsem si s paní, jejíž celá rodina prodává v několika stáncích. Zrovna se vracela z nákupu ve velkoskladu. Chechtala se, protože tam potkala nákupčí z Teskomy. Říkala rozdíly při koupi u stánku a nemlich téže značky zboží v Tescomě. *zed*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 24.02.14 18:12
avatar

Babko, a nejenom nože! I Nádobí a vůbec všechno pod touto značkou je děsný šunt. Já se nechala přemluvit v době, když jsem se vrátila domů. To je osm let. Tu značku jsem pochopitelně neznala. Tady ji lidé měli za exkluzivní. Moje maminka do mne hučela, že chce nějakou pánev z nerezu, co je naprosto nepřekonatelná. Přemlouvala jsem ji a dávala jí pánev Tefal, (mimochodem, také tato značka se velice zhoršila), ale ona že né a né. Tak jsem tu ublbanou pánev v Teskomě koupila. Stála tenkrát přes tisíc kourun, stříbrná a kostičkované dno, to na steyky. Vůbec se na tom nedalo nic udělat. Muselo se tam nalít dost oleje, aby to jakž takž fungovalo. A když jsem to použila podle návodu, maso se připeklo a nešlo ani ode dna odtrhnout. Šla jsem tam s tím zpátky a prodavačka mi vysvětlila, že jsem blbá já a ne ta pánev a v tom tam přišel jiný pán, s tou samou pánví a s tou samou stížností. Tak jsme byli už blbí dva. Tenkrát jsem mávla rukou a šla domů, v té době mi peníze nechyběly a ona stejně řekla, že když na tom neumím vařit, tak je to moje chyba. Nemělo smysl se tam dohadovat. Ale od té doby bych u Teskomy nekoupila ani párátka. A o tom noži vím proto, že moje sousedka ho má doma. Jenomže ona v životě kvalitní nůž neviděla, tak nemá možnost srovnávací a mně se jí to nechce vysvětlovat, protože na lepší nůž stejně nemá a nakonec by mělla vztek na mne. S tím už mám také zkušenosti. Naučila jsem se držet jazyk za zuby a radím pouze v poradně. Tady mne nikdo nikdy neviděl a neuvidí a i když se někdy někdo naštve, tak mi to nevadí.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.