Vlchkost ve sklepe ,jen v lete

Od: Datum: 21.06.13 13:41 odpovědí: 5 změna: 22.06.13 01:28

Dobrý den ,každé léto se mi objevuje vlchké podlahy ve sklepe a garaži, ale jen v léte jak teplota přesahuje 30stupnu.Jak je destivo nebo taje tak žadna vlchkost nebo voda neni.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.13 13:45

běžná věc, srážení teplého a chladného vzduchu. Bud uzavřít nebo pořádně větrat tj. dostat teplo i do sklepa, já už tomu nevěnuji pozornost.

Ohodnoceno: 1x

Od: romik
Datum: 21.06.13 13:51

to je takove odpuzujíci jak je tam vlchko ,a jina alternativa nebo oprava dik

Datum: 21.06.13 23:21

Ahoj. Smiř se s tím, že takhle prostě funguje příroda v lidských stavbách. Trochu se do toho montují i fyzikální zákony. U mě se tohle děje každý rok a zase to přejde. Dříve to bývalo později. Až o prázdninách. Pravda, letos se to dělo skoro týden. A už to asi skončilo. Tento týden. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.06.13 14:09

čím je vyšší teplota vzduchu, tím více vodní páry obsahuje...

na chladném povrchu se vodní páry sráží...

to jsou dva fyzikální zákony...

takže buď větrat, větrat, větrat,

nebo nevětrat, nechat vlhkost v místnosti vysrážet na podlaze na vodu, vodu utřít a víc do místností nepouštět teplý vlhký vzduch...

co je reálnější? při větrání, byť i v noci, se dovnitř dostane další teplý vlhký vzduch...

při druhé variantě se do místností nedostanete Vy...

takže nejjednodušší je si uvědomit, že s tím mnoho neuděláte, připravit si hadr a vědro, a párkrát podlahu setřít...

ono se ochladí... doufejme

Od: ben®
Datum: 22.06.13 01:28

Dobrý den, ještě se podívejte viz odkaz a to by Vás mohlo uklidnit. Zdravím!

https://www.poradte.cz/domacn…a-ve-sklepe-kde-se-vzala.html

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.