Agresivní sousedé - lze se bránit?

Od: Datum: 24.02.13 11:59 odpovědí: 14 změna: 25.02.13 18:40

Dobrý den,

sousedé, kteří bydlí naproti našeho domu nám neustále parkují před garáží a my tak často nemůžeme vyjet. Moje matka je na to již několikrát slušně upozornila. Oni jí pokaždé vulgárně nadávali a když jim naposledy také odpověděla, tak jí vyhrožovali, že jí nechají zmlátit. Dá se proti takovému hrubému chování nějak bránit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.13 12:01

dej tam parkovací zábranu a je klid

Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.02.13 12:12

Pochopitelne, Policie, obecni urad, stiznost na jejich chovani.

Od: mkr
Datum: 24.02.13 12:15

děkuji za rady ... nechtěla jsem to řešit až takhle, ale asi není jiná cesta

Od: pest®
Datum: 24.02.13 12:15

Pokud vám stojí před garáží a brání ve výjezdu, tak volejte policii.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.02.13 12:32

Proč řešit přestupek vlastními silami, když si na to platíme státní a obecní policii.

Datum: 24.02.13 15:28

Máte pravdu... a navíc když se k tomu přidalo to vyhrožování fyzickým násilím...

Datum: 24.02.13 16:15

na to vyhrožování bych použil nahravaci zařízení, nejlíp i s videem.. kdyby náhodou...

doplněno 24.02.13 16:19:

jinak bych se nezvrušoval.. upozornili jste je a pokud vám odpravdu brání ve výjezdu tak bych se vyprdl na nesmyslné debaty s takovými jedinci a rovnou volal policii..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.02.13 16:51

No, s tou policií nevim nevim. Když jsem onehdá skrze ten samý problém volal měšťáky bylo mi řečeno, že pokud nestojí na zákazu, tak s tím nemůžou nic dělat. Policii ČR jsem už radeji neobtěžoval.

Datum: 24.02.13 17:12

(1) Řidič nesmí zastavit a stát:

n) před vjezdem na pozemní komunikaci z polní nebo lesní cesty nebo z místa ležícího mimo pozemní komunikaci,

příště to chce se nenechat odbýt, popřípadě citovat zákon... pokud ani to nepomůže tak myslím že jsou i jiné možnosti jak je přesvědčit.. nebo je taky možnost zavolat nějakemu znamemu co má silnější 4kolku nebo nejlip traktor, lano a auto odtahnout mimo výjezd...to už je ale trochu drastičtější řešení

Datum: 24.02.13 17:39

Všem vám děkuji za radu... kamarádka mi poslala kontakt na jednoho známého policistu, tak se ho zeptám... děkuji

Datum: 24.02.13 21:21

a parkují přímo před garáží , nebo naproti . už jednou se to tu řešilo tak jestli to není to samé

Datum: 25.02.13 17:48

Občas parkují před garáží a častěji naproti. Nicméně mají 4 auta a všechy zaparkovaná na silnici a svůj vjezd k domu mají volný. A ta silnice není moc široká, sotva se na ní vyhnou dvě auta, takže vyjet s combikem je nadlický úkol...

Datum: 25.02.13 18:22

nadlidský

Datum: 25.02.13 18:40
Naposledy jsme podobný problém řešili na http://m.poradte.cz/domacnost…duplni-sousedi-parkovani.html
Návrhů tam bylo dost, nedají se sem všechny zopakovat, doporučuji přečíst tam!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.