Výměna plastových oken

Od: Datum: 22.09.12 20:39 odpovědí: 4 změna: 23.09.12 18:37

Před 14 dny jsem v RD měnily kastlová okna za plastová. 3 sklo s teplým rámčkem. V tuto dobu se mi také začínají mlžit (rosit) skla z vnějšístrany (je po dešti). Ale někdy po dešti nebylo a zamlžily se také. A také těch 5 -10 cm od okraje. Podle přečtené diskuze je to asi normální: https://www.poradte.cz/domacn…i-mlzeni-plastovych-oken.html

https://www.poradte.cz/domacn…ych-oken-z-vnejsi-strany.html

To je v pohodě, ale nyní tento problém. Montážní firma nám předala dílo. Po nějaké době jsme okna pečlivě umyli. Při slunečném počasí a dopadu parsků pod nějakým úhlem jsou na některých sklech vidět mapy, šmouhy, otisky. Ale bohužel je to třeba na prostředním sklu, nebo krajním z vnitřní strany. Nebo jsem tam našel i otisk pravidelné mozaiky. Jakokdyby zubů (pásů) třeba z výroby. V jednom skle jsem našel i malou černou tečku a kolem vznikla deformace velikosti hrášku. Myslím si, že jsou špatně vyleštěné, nebo so si o tom myslíte vy? Setkal jste se s tím někdo? Určitě to budeme reklamovat.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: tulup7seznamcz
Datum: 22.09.12 23:07

ZDRAVÍM

NEJHORŠÍ CO SE MOHLO STÁT,CO DODAT ZA MÁLO PENĚZ MÁLO MUZIKY,JE TO HODNĚ ČASTÁ PRAXE,BOHUŽEL.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asus
Datum: 23.09.12 10:38

No právě že se nejednalo o málo peněz. Jde o firmu Slovaktual, jednu z největších výrobců plastových oken ve střední Evropě.

Od: tulup7seznamcz
Datum: 23.09.12 10:55

zdravím

vím o koho jde,ale nemůžu posoudit,jenom tolik,že je strašně moc výrobců a od toho se odvíjí i cena,já preferuji okna FENSTAR,zcela bezkonkurenční,samozřejmě tomu odpovídá i cena,máme od nich 10 oken v průběhu 5 roků a nestane se,žeby se některé orosilo a to ani z venku tak zevnitř,ty první jsou stejné jak ty poslední namontované a některé jsou i v extrémních podmínkách,myslím velké teplo a naopak,téměř neuvěřitelné! Co poradit,jedině reklamace!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.09.12 18:37
avatar

co tu prosím pořád řesíte! máte několik let záruky, vše co se jeví v nepořádku řeště v rámci záruky. To chce klid. Pár týdnů okna sledujte a pak to sepiště a udělejte reklamaci. Jak jednoduché. Pokud nebude zhotovitel reagovat,obraťte se ne ČOI.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.