Jaká vybrat střešní okna

Od: Datum: 02.07.12 18:04 odpovědí: 9 změna: 14.08.12 22:12

Dobrý den,

poprosil bych o Vaše názory ohledně zvolení kvalitních střešních oken. Plastové či dřevěné, dvojskla nebo trojskla, výrobce popř. včetně dodavatelské firmy, osobní pozitivní-negativní zkušenosti atd.

Předem děkuji Všem

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.12 18:13

1) Kvalita a špička na trhu je Velux

2) Plastová nejsou, jen poplastovaná. (složení je stále dřevo jen je potaženo 2mm silným plastem)

3) dvojskla či trojskla je třeba dle ostatních izolací a oken.. já zastávám rozhodnutí i podle věku stavitele..upřednostnuji zasklení ...65

http://www.velux.cz/zakaznici/vyrobky/zaskleni/

4) montážní firma dle Vašeho bydliště, pokud jste z Pardubic, tak ...můžu dodat několik firem...

Od: flase
Datum: 02.07.12 18:23

Zdravím,

ostatní okna máme ve standardu 3skel a je tomu přispůsobena i izolace domu, jen mě napadlo, jestli to má význam i v relativně menší ploše střešních oken volit 3skla.

Jsem z okresu Třebíč a co se týká věku stavitele,asi si sedím na vedení,ale nechápu*nevi*Nicméně 27 let a už se nemůžu dočkat objasnění*smich*

Díky*smich*

Datum: 02.07.12 18:41

falsetakže již nepochybuji o vhodnosti trojskel, s předokení žaluzií.

Věk je důležitý, páč starší občan nemá tolik peněz a zadlužení se obává, taky tak dlouho tu kvalitu neocení.

mladší občan, lépe sežene peníze, třeba zadluží a dlouho si bude uužívat konfortu i za 15 let..

Stačí takto?

Od: lolaprasatkova
Datum: 02.07.12 23:41

dřevěné velux, až je koupíte ještě jednou je nalakujte. Jsem stavař vím o čem mluvím.

Datum: 14.08.12 10:47

Jak napsal Milan - Kvalita a špička na trhu je Velux, ale já bych přidal ještě ROTO. Já se rozhodoval mezi těmito dvěma a vybral jsem ROTO jen kvůli kování a klice. U Veluxu se mi ten systém prostě nezdál. S Rotem jsem velice spokojen a jelikož jsem to řešil před třemi roky, mám dvojsklo, dnes bych koupil o něco větší rozměr s trojsklem.

doplněno 14.08.12 10:53:

ještě doplním, určitě vybrat okna se zateplovací sadou!

Datum: 14.08.12 17:02

Moc děkuji za źa radu.

Od: mikesdh
Datum: 14.08.12 11:13

Já bych si vybral takový, aby mě těma oknama nechcalo dovnitř.

Datum: 14.08.12 17:05

Kéž by bylo na světě méně lidí jako Ty, kteří se snaží zviditelnit svojí hloupostí.

Od: kato®
Datum: 14.08.12 22:12

Hele, něco na tohle téma už proběhlo:https://www.poradte.cz/domacnost-a-bydleni/16440-jake-stresni-okno-jaky-vyrobce.html *pivo*

doplněno 14.08.12 22:18:

A mně se zdají dobrá tyto v poměru cena/výkon.-STAVITEL TEORETIK-

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.