Teče do feldy

Od: ® odpovědí: 12 změna:

Dobrý den chci se zeptat kudy může tect do feldy . Teče tam jenom když vydatně prší a mam mokrej molitan u pojistek (u spolujezdce) u řidiče je sucho. těsnení u čelního okna je podle me v pohodě. (není ztvrdlé). Ještě mi říkal kamarád že mu to dělalo taky a stačilo jenom vyčistit kanálky ale ty nevim kde jsou . :D díky

12 odpovědí na otázku

2x
Teče čelním sklem nejlepší je ho vyndat opravit prorezavělá místa a pak dát nový těsnění čelního skla
Nebo skus po obvodě pod tu těsnící gumu nahnat silikon někdy to pomúže

0x

Jedná se o odvodňovací kanálky z vaničky před předním sklem. Najdeš je na obou koncích vaničky a ústí pod auto. Když se ucpou, obvykle si voda najde cestu jinudy a většinou do kabiny.

Netěsnost čelního skla je taky docela častá a pohledem ani pohmatem ji nezjistíš. Nejjednodušší je lít na přední sklo vodu, oddeklovat "tapecírunk" pod palubkou a koukat, kudy to tam teče.

doplněno 19.05.18 10:52:

Je mi líto, Feldu už dávno nemám. Jen si pamatuji, že ty kanálky jsem taky čistil.

Dobrý den můžu poprosit jestli je možný ó foto kde se ty kanálky nachází?

0x
Co střešní okénko, máš na svém autě? Zkus u něj vyčistit těsnění i sklo. Může to stékat předním pravým sloupkem dolů.

Mam ale to je už půl roku zalepené nějakou gumou protože tam teklo jako blazen

0x
Pokud bys měl střešní okno a protejkalo tak tady jak sem snim válčil já
skoda-club.net/...

A chci se zeptat nemůže téct voda okolo torpéda a pak okolo topení přímo dovnitř? Vyměňoval jsem nedávno topení tak jestli jsem to málo dotáhnul nebo tak

0x
Zdravím, přesně tento problém jsem měl, pod palubkou molitan jak houba po dešti nasáklí. Nechal jsem přetěsnit sklo a výsledek stejný, až na stránkách Felicia klub jsem získal radu, utěsnit mezeru a vymazal po stranách pod kapotou viz foto Bitumenovím tmelem a opravdu od té doby ani kapka již druhým rokem. Zasílám foto utěsnění. Měnil jsme blatníky na obou stranách takže mokro u řidiče a u spolujezdce. A nakonec to bylo tím že po výměně blatníku neseděla drážka na blatníku pod kapotou a byla tam díra v rohu mezi blatníkem a rohem karoserieZdroj: poradte.cz/...

19.05.18 16:19

0x

Viz foto

Teče do feldy
Teče do feldy #2

Teď zrovna jsem to dodělal . Asi nevadí když jsem použil místo tmelu univerzální silikon ( jenom na zkoušku ) ne?

0x

Pokud je pružný nemělo by to vadit

Takže teče tam furt .. ale je divný že tam teče když stojím z kopce a musí hodně pršet minulý týden pršelo celý ráno a stal jsem do kopce a ani kapka. Takže to může bejt špatný těsnění? A vadí to hodně že tam prší? Pojistky mám zabalení do igelitu .. Peníze do Feldy už dávat nechci je to jenom auto do školy a domu.. takže nějaký rady? Diky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]