Jak postupovat při koupi druhého auta..?

Od: Datum: 23.04.16 21:50 odpovědí: 6 změna: 28.04.16 16:35

Dobrý den, potřebuji prodat své auto a koupit nové\zase nějakou ojetinu v lepším stavu\.

přes autobazar se mi nakupovat ani prodávat nechce..jak to mám ale udělat?

mam nejprve sehnat kupce na své první auto a pak teprve koupit to druhé..či nejdříve koupit nové...

a jak mám postupovat při prodeji s papírováním..a pak nasledným odhlašovaním a přihlašováním... oc děkuji .P

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.16 22:44

Tak jestli první prodáte nebo koupíte záleží úplně na vás.Jestli máte peníze tak si první kupte a to co máte dejte na nějaké int.bazary(můžete dát od vyšší ceny a postupně zlevňovat a nehrozí že budete bez vozu ale zas platíte pojištění 2x).Když první prodáte můžet být chvíli bez auta(než seženete druhé).S tím přepisem se to tu řeší pořád.Třeba: https://www.poradte.cz/auto-moto/22687-prepis-auta.html

Ohodnoceno: 1x

Od: ladida
Datum: 28.04.16 12:33
Nemáme dobrou zkušenost s koupí auta přes inzerát. Nám se osvědčilo koupit auto protiúčtem v AAA, za nás mohu doporučit. Jsme spokojení s výkupní cenou, půběhem obchodu i s novým autem.
Ohodnoceno: 0x

Od: kytka39
Datum: 28.04.16 15:07

tak do aaa jedině, jako poslední možností, která existuje...Jejich zlodějské praktiky které jsem na ně slyšel...hrůza...Nejraději bych použil ještě silnější slova...

Datum: 28.04.16 16:17

Já na "jejich zlodějské praktiky" slyšel od dvou skupin lidí! 1.skupina typ "BROUK PYTLÍK"-vše znám vše umím,a koupil první vrak na který narazil a hned vybral špatně - tak všude nadává. 2 skupina je od agentury JPP (jedna paní povídala) nezná,nemá osobné skušenost ale dští na Áčka popř ESA oheň a síru!aniž ny měli důvod!

osobně znám ze svého okolí minimálně 3 osoby nadmíru spokojené s Áčky.Ale doporučuji koupit auto od fandy dané značky a modelu ,jež přechází na novější generaci!

Od: jmlc®
Datum: 28.04.16 16:35

brouk pytlík? :)

Ale souhlas - pokud chci prodat, protože potřebuju rychle peníze, prodám v aaa nebo esách, protože mají peníze v ruce a TP si přepíšou díky plné moci. Nemůže se stát, že vůz bude řídit někdo další rok, aniž by to přepsal. Nemám čas lítat v pracovní dny na úřady a plná moc 1000x používaná je ověřená stejně jako postup nákup-prodej v těchto velkých bazarech.

A nebo mám peněz dost a chci dostat maximum možného za starý vůz - mám také kde parkovat a prodávám auto na webech a 2x denně odmítám nabídky AAA,ESA... domlouvám se s potencionálním kupcem, který nepřijede. Když přijede, chce hned slevu, aniž by auto viděl. A nedivte se - stejně tak kupujete nové auto právě vy...

Datum: 28.04.16 13:16

Já bych do AAA vůbec nelezla:( Navíc velkou část vozidel z inzerce ani nemají:( Doporučuji vybrat si vozidlo z nějakého autorizovaného servisu/salonu. oni také vykupují auta protiúčtem, je tam lepčí dohoda. AAA nebrat:(

Prodat ho můžeš i sám, inzerát dej na bazoš, sauto atd. smlouvu najdeš na internetu, stačí jednoduchá smlouva.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.