Povinné ručení-ČKP

Od: Datum: 03.02.14 22:03 odpovědí: 2 změna: 03.02.14 22:33

Mám dotaz asi stále stejný a již na něj možná bylo i odpovězeno někomu dalšímu.

Auto, kterému skončil dne 7.7.2013 leasing, jsem pojistila dne 10.7., pojištění platné od 11.7.2013.

Předchozí pojištění bylo sjednáno leasingovou společností po dobu leasingu. Bohužel všechny dostupné materiály mi zaslali se zpožděním a proto jsem auto pojistila až 10.7. a zapsala ho jako vlastník v registru vozidel od 15.7.2013. Jak víte dochází ze stran ČKP k podvodům a vymáháním na neuhrazených pojištění.

Můj dotaz tedy směřuje k tomu, zda 3 dny, kdy nebylo pojištěno a já nebyla ještě vlastníkem, ale jen provozovatelem, musím douhradit dané pojištění (a tím tedy čekat, kdy na mě přijde ČKP)?

Díky moc,

K

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 03.02.14 22:27

Az na vas dojde řada a vzpomenou si, tak vas vyzvou slozenkou k zaplaceni.za 3 dny to nebude takova hruza.mne se to stalo se skutrem, majitel mel dost casu mi dat papiry, skutr byl odhlasen na me on zrusil pojistku, a ja ji zacla platit po prihlaseni.vznikla mesic mezera a ja platila neco kolem 1000kc.kdyz prisel dopis tak, jsem nevedela o co jde, ale pak mi to docvaklo.

Tady bezne radi pockat az se ozvou sami.

doplněno 03.02.14 22:47:

Prosim driv nez zadate otazku zkuste to zadat do kolonky "hledany vyraz" a pokud nejste s odpovedmi spokojena, pak zadejte otazku, my radi poradime, jen to nekdy uz unavuje stale dokola stejne otazky,pokud mate pocit, ze jste adekvatni odpoved nenasla, odkazte se na to budeme sdilnejsi :)

Ohodnoceno: 0x

Od: pest®
Datum: 03.02.14 22:33
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.