Expresvykup.cz - zkušenosti

Od: Datum: 13.11.13 12:52 odpovědí: 40 změna: 06.06.14 12:15

Chci se zeptat jestli máte s tím zkušenosti ,prodávám auto a mailam tohle přišlo ..reaguji tímto na váš inzerát (Seat ibiza), zveřejněný na:

http://auto.bazos.cz/inzerat/29341979/Seat-ibiza.php , rád bych vám učinil seriózní nabídku na odkoupení Vámi inzerovaného vozu.

Jsme společnost zabývající se převážně exportem vozů do východní Evropy. Výhodou pro vás je, že za váš vůz přebíráme veškeré právní záruky.
Zajistíme za vás veškeré formality s odhlášením vozu, přijedeme k vám a celý obchod uskutečníme i třeba týž den.
Peníze za vůz vyplatíme ihned na místě v hotovosti.
Odpadnou vám starosti s potenciálními zájemci kteří na vašem voze hledají pouze chyby aby dosáhli snížení ceny,
ale i když slevu nakonec "vyhádají" vy stále za svůj vůz ručíte a riskujete případnou reklamaci.

To pouze za předpokladu, že se vám obchod podaří dotáhnout do konce.
Na tento e-mail reagujte prosím pouze za předpokladu ochoty výrazné úpravy kupní ceny (slevy), výměnou za rychlost,
seriózní jednání a ostatní, výše popsané výhody.

Na rozdíl od velkých autobazarů částku kterou vám nabídneme snažíme se aby jste je také skutečně dostal.

Děkuji za váš čas, přeji hezký den a budu se těšit na případnou spolupráci


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 13.11.13 12:59

Podobné mažu, na volání odpovídám nezájem, kupa toho chodí od jistých s třemi znaky abecedy.
Ale pokud je souhlas s
Na tento e-mail reagujte prosím pouze za předpokladu ochoty výrazné úpravy kupní ceny (slevy), výměnou za rychlost,

tak směle do toho.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: babsa
Datum: 16.01.14 12:11

Díky všem za vyjádření a radu, Je to pravda, jsou to šmejdi a vykukové, už jsme auto prodali slušným lidem a za cenu odpovídající skutečnosti a stavu auta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: misa1947
Datum: 06.03.14 11:29

Nevímm coa jak ale taky se mi ozval portál expresvýkup ale to bylo vše taky jen slibuji ani t.číslo tam nemají"!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rakosnik
Datum: 06.06.14 12:15

...to co všichni slušní lidé, ...honba za prachama za každou cenu...

odepsal jsem tohle:

Vážený pane Dominiku Novotný,
děkuji za Vaši "seriozní " nabídku ale opravdu ji nebudu akceptovat a to z důvodů:
1) Je mi skoro úplně jedno jaká jste nebo nejste společnost a co děláte, protože to co děláte, že mi píšete emali i když v inzerátu je jasně napsáno:"volejte", svěčí o tom že buď neumíte číst nebo telefonovat, chcete se obohatit na cizí úkor, nebo je Vám to úplně jedno. Máme zde některé zkušenosti a názory na Vaši firmu: https://www.poradte.cz/auto-m…co-myslite-o-expresvykup.html Vřele Vám doporučuji se začíst a zamyslet , teda zapředpokladu jestli jste toho schopen.
2) "Výhoda", kterou mi popisujete, není výhodou ale právem .
3) "Formality" si vyřídím zdovolením sám s kupujícím a to přímo při koupi a podpisu smlouvy. Rozhodně kvůli nim nebudu jako ve Vašem případě přicházet o peníze s Vaší "výraznou slevou". Kupující může vše vyřídit právě na základě smlouvy a plné moci k převodu vozidla na příslušném OD . Což samozřejmně jako Váš zákazník vůbec netuší, že?
4) Chováte se naprosto stejně tak jako "jiní" zájemci o kterých píšete, že hledají pouze chyby za ůčelem "vyhádání slevy". Vaše souvětí."Na tento e-mail reagujte prosím pouze za předpokladu ochoty výrazné úpravy kupní ceny (slevy), výměnou za rychlost, seriózní jednání a ostatní,
výše popsané výhody." je velice rozporuplné a direktivní,ohledně mých budoucích reakcí.Nechte si je laskavě a ve vší slušnosti pro někoho jiného, u koho budete také "vyhádávat" slevu.
5)Není jentak náhodou pravdou, že když za jasně, smluvně daných, ujednanných "reklamačních" podmínek v kupní smlouvě, přebírá "záruky" kupující?
6) Na rozdíl od kterých velkých bazarů se mi u Vás může přihodit, že se Vy budete dokonce snažit(?!) abych dostal od Vás peníze za moje prodané auto? Chválihodná "snaha" a jistě dobrý úmysl, avšak za své auto si zdovolením vyinkasuji celou smluví cenu v hotovosti a "snahu" o zaplacení zprostředkovatelem,totiž Vás, zde opravdu nevyužiji.
7) Nemáte zač mi děkovat, a spolupracovat můžeme klidně, za předpokladu, žebychom spolu uzavřeli písemnou smlouvu o spolupráci v oborech např.: "Čítanka pro II. ročník základní školy" "Jak pojmenovat věci a chování lidí spravnými jmény"... "Kupní smlouva" "Dohoda o prodeji" "Plná moc" "POV" "Marketink obchodu" "Jednání se zákazníkem" "Jak získávat stálé zákazníky" "Růst prosperity podniku" ...
8) Nabyl jsem přesvědčení, že tyto mnou nabídnuté služby opravdu potřebujete a využijete, jinak byste mi nepsal email s Vaší "reakcí" . Nevím však, zda si můžete dovolit mne správně finančně ohodnotit protože "snaha" zaplatit opravdu nestačí.
9) Sdílím názor lidí, kteří mají v oblibě značku Mercedes Benz, a to, že si tento vůz musí lidi "zasloužit" a chovat se k němu slušně a prodávat ho pouze lidem se kterými můžete být přáteli.
10) Mějte se hezky a zkuste alespoň "upravit" Váše skvělé a výhodné nabídky. Děkji a jsem s pozdravem.
J.Š.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: misa1947
Datum: 06.03.14 11:26

přesně tak auto bazar AAA jsou jen podvodníci anic více dáte cenu a oni jí stáhnou na minimum a potom to prodají 2krát tolik více!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gocars*
Datum: 13.11.13 13:03

Podle emailu auto od Vás vykoupí a přepíšou na sebe, jenže je to vykoupeno razantním snížením ceny jak i sami uvadí v emailu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.13 13:03
avatar

Jsou to supi. Stlačí Vám cenu dolů až naneůnosnou. A sami prodají o několik set procent dráž. Prodávali jsme teď starší, ale zachovalé auto. Za 12 tisíc, což bylo rozumné, motoricky bezvadné, repasovaný motor, udělané brzdy, jen koroze na zadních blatnících. Tento vykuk se ozval. Když jsme ho domítli, počkal, ozval se za týden znovu. Našel nás na bazoši, tam asi řádí. Když už psal meila asi popáté, zeptali jsme si, jako cenu by tedy za auto dal. A on, že DVA TISÍCE. Do mě vjel čert, napsala jsem mu nevybíravý dopis o jeho vyčuranosti a že si už nepřejeme, aby nás nadále obtěžoval. Tak dal konečně pokoj. Za takový zlomek ceny bych mu nenechala nic. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 13:22

Aha :D 2000 .. Jsem mu psal zakolik vykoupí ,tak jsem zvědavej. jo slevim max na 18 000 ale jináč ne..udělal na tom autě vše nové a je připraveno na zimu ,ošetřil dnes podvozek nátěrem,podvozek neni hnilej nikde tak na zimu aby přes zimu nic nestalo snad pomůže nátěr.Jináč díky všem za rady :) ! Jsem si řikal tak mám kupce a ono :D podvodník akorát.

Od: asdd
Datum: 13.11.13 13:33

Tohle neni podvodník - na rovinu píše že koupí jen když výrazně slevíte. Podvod vypadá jinak.

PS: teď ošetřovat podvozek na zimu je nesmysl, jen zakonzervujete vlhkost pod nátěr a shnije to.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kolibrik
Datum: 01.04.14 12:21

Ty jsi ale asi stejný grázl jajo oni,že je tak hájíš

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klofna
Datum: 16.01.14 11:27

zdravim presne jsou to mrchy me ted prislo to same na passata odvazeji to na ukrajinu zarucene jsou to smejdi me prisla ta sama nabidka co je napsana nahore... passata za 35000 bych jim na konec nechal za 10 000 nejsem na hlavu

zdravim a preji hezky den petr-a nenechte se...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radil*
Datum: 13.11.13 13:10

Jak píšou ostatní, přijedou, budou tě deptat a doufat, že slevíš na polovic nebo na třetinu ceny. Osobně to dělám tak, že dojedu do bazaru, za kolik to vykoupí a pak dám inzerát na dvojnásobek. Dolů se dá jít vždycky a většinou se i jde, ale proč to nechávat za polovic, když na to nespěcháš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asdd
Datum: 13.11.13 13:26

Tyhle mi přijdou solidní - rovnou píšou že to koupí za levno ;) Pokud se auta potřebujete rychle zbavit tak to je řešení - dost aut je neprodejných až tak že to nikdo nechce ani zadarmo.

Vykukové spíš mají zájem za nabízenou cenu a chtějí aby to prodávající přivezl k nim. Přijede, při prohlídce "zjistí že auto je šrot" a nabídnou cenu za hodnotu toho šrotu atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 13:29

šrot to zas není ,jak tam píši vše vyměněno a podvozek zdravej oštřenej.

Od: asdd
Datum: 13.11.13 13:37

Pohled z druhé strany - před prodejem se dávají nejlevnější díla ala Starline aby to vydrželo chvíli po prodeji, podvozek se natře aby zvenku hezky vypadal = brzy nutnost velkých investic a od takového auta radši dál (teď píšu obecně, vaše auto neznám)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 13.11.13 13:40

A rada tazateli?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asdd
Datum: 13.11.13 13:45

RAda? Pokud mu za to stačí 5000 tak ať se jim ozve ;)

Za 18 to prodá hooodně těžko, možná tak za 10 a to bude rád - třídveřák starej olítanej, začíná to reznout. Letní pneu ojetý, zimní radši nevyfotil. Výhodnějších nabídek je spousta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: k2
Datum: 13.11.13 13:42

Uz nechcipa?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: asdd
Datum: 13.11.13 13:50

Jo aha on to je Frank Tak to je za opravdu výhodná a solidní nabídka, prodává protože zdědil jiný auto cha cha :-D

https://www.poradte.cz/auto-m…i-motoru-kolisani-otacek.html

http://zigul01.rajce.idnes.cz/seat_ibiza/#

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:04

ne nechcípa ,dnes vyresetovali pocitac vagem a slape to..jako podivej se dávám k tomu alu kola ty bych prodal tak za 4000,nové díly tam jsou není to starline ,chci vidět kdo vám prodá auto v pořádku s novou lambdou ,kotoučema novýma ,vyměněným olejem,k tomu dávám čepy řízení nový zabalený,a zadní tlumiče když ty díly spočítate tak mě vyšli na 6000 všechno to máme 10 000..no a za auto 9 000 s novou stk do října 2015 . Zimní kola nejsou sjeté ,kdyby jo tak asi neprojdu na stk :). Tak ať si řiká každej co chce .. co tam prodávaj nablejskané auto za 20 00 a vejš tak tam bude skrytejch vad miliony . Já od všeho mám daňové doklady a ty samozřejmě k tomu autu dávám. a taky další věc eko výpalné je zaplacené a teď mluvte.

Od: asdd
Datum: 13.11.13 14:13

Sorry, fotky jsou rok starý - podzim 2012 a jaro 2013, na STK ti stačí 1,5mm vzorek, zimáky jestli to jsou ty Kleber tak ojetý jsou hodně.

Jo a pokud to šlape tak max. už celý tři hodiny :-D

Za 20 seženeš pěknýho kombíka o 5 let mladšího s euro3 = bez ekodaně, tohle fakt tak max. za 10 a to budeš rád. Navíc už jen ty starý fotky v inzerátu znamenají že nejsi solidní a nedá se ti věřit.

Autor: frank
Datum: dnes 11:33
Předmět: RE (6x): Felicie 1.3 v zimě neudrží otáčky a zdecha
odpovědět

Já tam mám novou lambda sondu a dělá mi to samé! předtim byla ko lambda a jelo to na nouzovej režim a dala se nová ze začatku to jelo dobře a pak se to zhoršovalo čim to je? :I

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:19

to jsem psal ráno ,byl jsem tam v 1 v servisu a byla z resetován počítač .fotky jsou ze září ale nevadí :)..

Od: asdd
Datum: 13.11.13 14:32

Fotky ze září? Hned první fotka z inzerátu je focená 21.11.2012 foťák Olympus...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:36

to jo ale je tam fotka ze má zadní kola na plecháčích to jsem přezouval v září to je fotka ze září .. dnes nafotím detailně !

Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:31

a jestli chceš aktuální dnešní fotky tak naleštím a nafotím jak to dělá každý :) ..To auto vypadá pořád stejně.

Od: asdd
Datum: 13.11.13 14:36

Inzerát jsi vkládal naposled 11.11. a zmínka o problémech s motorem tam trošku chybí, jen zdůrazňuješ novou lambdu, ale že problém trvá tam neni = můžeš leštit a fotit jak chceš, důvěryhodnej už nebudeš.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:47

Proč bych měl psát problémy? když jsem to měl v plánu zajet opravit do servisu a i kdyby bylo něco vadného tak to vyměním a stačilo jen zresetovat pc ,jestli chceš číslo na ně tak zavolej a optej. Podívej se každej prodává auta protože za tím něco je že bude felicia naleštěná a okolo na houby? Na lak to nejezdí. Hlavně mechanický věci musí být v pořádku.

Od: asdd
Datum: 13.11.13 14:56

Proč bys měl psát problémy? Protože tam jsou a víš o nich, resp. v době psaní inzerátu to tak bylo.

Volat ti nebudu, auta kupuju v Německu, tady je to až na vyjímky v lepším případě jako ty a v horším to je stočená slepenina z dvou bouraček.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 15:04

Tak to je jasný tady auta nemají cenu kupovat,radši v německu tam to nemaj zhuntované jak u nás! Rád bych si koupil z německa .Přemýšlím za 16 000 prodat míň ani ťuk dal jsem do toho dost i před rokem jsem to kupoval za 20 000 byl to rychlo kup i myslím blbost . Ale dal dost nových dílů do toho.Příště až budu kupovat auto nové tak z německa ,ale teď mám druhé auto a potřebuju tohle co nejrychleji prodat i za slušnou cenu.

Od: k2
Datum: 13.11.13 14:13

Takovyhle kola prodat za 4000,-? To preju hodne stesti.

http://auto.bazos.cz/inzerat/…ALU-kola-Aluett-4x100-R13.php

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:20

hezky naleštěné ,když je na leštím tak taky budou takové a jsou to 15ky co mám já ..

Od: pavell
Datum: 13.11.13 14:08

a za další jsou tam kotoučové brzdy a ne žádné bubny co brzděj jak máslo..tyhle ibizi to neměly.

Od: maserati
Datum: 13.11.13 15:02

Pavell: v druhem svem prispevku oznacujete seriozniho nakupciho ojetych vozu podvodnikem a pritom jste sam jeste vetsi podvodnik

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 13.11.13 16:36

V čem jsem podvodník? že auto je v pořádku :D vy už nevíte co píšete. Kdyby bylo něco v nepořádku a nešlo tak to tam napíšu a že jsem danou věc opravil . Tak nebudu psát že to je rozbité?.. uznávám vysoká cena...Tak neřikejte že jsem podvodník ,když vyjste možná větší a zakreje te to ,, já jsem vše špatné vyměnil za nové a to je před měsícem.. Kdybych byl podvodník tak zakreju všechny závady.

Od: f
Datum: 18.12.13 18:20

taky mi to přišlo prodaval jste jim auto?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pavell
Datum: 18.12.13 18:32

jim ne to nemá cenu .. na místě budou smlouvat na ceně .. a co prodáváte?

Od: babsa
Datum: 28.12.13 16:30

Mně se také několikrát ozvali po zveřejnění inzerátu na Wartburg 353. Psala jsem jim,a%t tedy napíší kolik by navrhovali, ovšem bez odpovědi. Tak na ně již nereaguji,to podle mne není solidní obchodník,

Ohodnoceno: 0x
 
Od: machr6
Datum: 01.01.14 21:09

Expresvýkup žije z toho o co vás oškube.

Prodáváte za 20 000,- oni to od Vás koupěj za 3 000,- , pak budou inzerovat za 30 000,- a doufat že to prodají třeba za těch Vašich původních 20 000,- .

Samozřejmě si vybírají dle nabídky a poptávky.to co je reálně obchodovatelné.

Závěr: dobré pouze pro zoufalce,kteří potřebují peníze ihned ! Na obchodu s nimi nemůžete vydělat. Je to taková nenápadná lichvárna.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: c5stepan
Datum: 16.01.14 19:50

Kliknou na vaši nabídku a dál už automat!, který vám donekonečna bude tvrdit, jak jsou dobří. A v podstatě na vás prodělávají. Špína...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: misa1947
Datum: 06.03.14 11:32

přesně i toto mi došlo na meil ale nic k tomu hlavně nějaký kontakt tak že další firma která se chce nabylit a potom hurá na Kanáry?!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.