Chcípání motoru ,kolísání otáček

Od: Datum: 31.10.13 18:52 odpovědí: 9 změna: 11.11.13 19:31

Zdravím ,potřebuju rychlou radu ,po nové lambda sondě, začal divně motor chovat, na neutrál začal chcípat ,i pří brzdění ,stříli to do výfuku ,otáčky kolísaj , při startu otáčky vyletěj na 2500 pak se ustalej.Ptám se čím by to mohlo být poraďte! Seat ibiza 95 rok 1.3
TO předešla lambda nefungovala ,motor byl tudíž v nouzovém režimu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.10.13 20:41
reset řídící jednotky se spustí jejím odpojením od elektriky. Když odpojíš baterku tak se ti pravděpodobně ale zablokuje i radio takže je lepší počítač najít a odpojit přímo jen ten
Ohodnoceno: 0x

Od: frank
Datum: 01.11.13 07:13

Díky moc ,to mne nenapadlo.. snad pomůže! :)

Datum: 01.11.13 15:58

Tak to nepomohlo,dnes při jízdě se to zhoršilo ,vyřadil na neutrál a hned spadly otáčky a motor zhasl ..

Datum: 11.11.13 19:31
Samozřejmě, tyto ECU lze resetovat pouze a jen vagem. Odpojení nepomůže.

Datum: 03.11.13 14:57

Nikdo nic? žádná rada?

Datum: 03.11.13 15:59

já bych vyndal vyčistil a vagem znova nastavil klapku

Datum: 11.11.13 14:06

Pořád to dělá,dnes nastartoval a chcíplo to po 10 vterinach,měl jsem i snímač otáček sundanej a vyčistil ,i odpojil snímač a něco tam zacvakalo ne ve snímači ,spíš v počítači. Na diagnostice to píše při otočením klíčku hallův snímač vačkové hřídele žádný signál mi řikal že to je normální a když to nastartoval tak to zmizelo ta chyba ,no byl to mladej kluk tak netuším jestli to je správně nebo ne.

Od: k2
Datum: 11.11.13 14:12

Je to spravne.

Datum: 11.11.13 14:16

tak už nevim čím to je, http://zigul01.rajce.idnes.cz/seat_ibiza/#P1011402.jpg ale ten snímač je v rozdělovači jsem s tím pootočil nadoraz a dotáhl a jel projet na jedničku to jelo pak na 2ku začlo dusit nechtělo jet pak přijel domů a na volnoběh nechal běžet a chciplo to po 10 s pak nastartoval a zase chciplo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.