Nejde vyndat poloosa

Od: Datum: 16.06.13 08:08 odpovědí: 5 změna: 16.06.13 20:13

Zdravim Vás.

Mám problém na feldě-nejde vyndat poloosa z diferáku. vysune se cca o necelý centimetr a tim to skončí. (Došlo to tak daleko, že sme totálně zlikvidovali odstřikovej kroužek, takže ted nemám ani chráněný gufero). Napadlo mě ji zkusit vyrazit skrz diferencial, ale nepoškodim satelity? proč nejde vycvaknout jako každá jiná? může bejt prasklej ten jistící kroužek na poloose a nějak se tam vzpříčil? Díky za případné rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jarda3*
Datum: 16.06.13 08:22

Asi tezko odpovedet, kdyz nenapisete typ auta nebo nepridate fotku.

Ohodnoceno: 0x

Od: foundryman
Datum: 16.06.13 08:32

Mám problém na feldě- škoda felicia 1.3MPI 50kw

Datum: 16.06.13 19:19

Asi si zničil ten kroužek. Kloub naklepni zpět, aby zacvakl a pak dle obrázku v odkazu rázně vyklepni. Na odstřikovák se nešahá! Co už...

https://www.poradte.cz/auto-m…2998-poloosy-felicie-1-3.html

Od: foundryman
Datum: 16.06.13 20:13

To sme zkoušeli několikrát... tam -zpět-tam - zpět a ani se nehne... ne víc jak o ten centák. *bum*pak je to takovej tupej náraz... jako když položíš majzlik na želeto a praštíš na něj. Tripod sem vypral, namazal, nová manžeta ... a dal zpět.. no nic budu jezdit bez otsřikováku a až se to rozsype, seženu jinou převodovku.

Datum: 16.06.13 10:30
Do diferaku at te ani nenapadne "stourat"... na druhou stranu může byt sprajcly kamen,segrovka apod .takže bez rozborky domečku diferaku se asi dal nepohnes,zde ale opravdu bez násilí...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.