Přepis vozidla

Od: Datum: 07.02.13 20:33 odpovědí: 10 změna: 08.02.13 18:12

Dobrý den chtěl jsem se zeptat zdali pak nebude nějake problém v tom když jsem v loni v unoru koupil auto s bazaru a ještě jsem ho na sebe nepřepsal.A chtěl bych ho tedka zajit přepsat.Není tam nějaka lhuta stanovena děkuji za odpověd Zbyna


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.02.13 20:40
avatar

Lhúta stanovena v tomto případě není.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.13 21:38
avatar

vlastník vozidla musí do 10 dnů...

pokud nejste uveden v techničáku hrozí Vám sankce..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axlik*
Datum: 07.02.13 22:43

https://www.poradte.cz/auto-m…loprevod-konecna-odpoved.html

na co jsem to tu dával že :) ŽÁDNÁ SANKCE NEHROZÍ!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.13 13:39
avatar

ale tento případ je něco jiného, nebo máte přesnější info od tazatele?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nu*
Datum: 08.02.13 08:15

vlastník musí nahlásit změnu do 10 dnů ( §11,12) zákona č.56/2001Sb.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.13 09:33
avatar

...ale "doregistrace" již není změnou ve smyslu zákona...,v tom to celé je...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss®
Datum: 08.02.13 12:00

Nejlépe bude se podívat do zákona, co vše musí vlastník vozidla, jaké má povinnosti. Při konfliktu na úřadě se budete odvolávat, ale na ... mi napsali, že...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: bazzy
Datum: 08.02.13 17:51

No vidím že tady každy píše něco jiného dneska jsem volal na odbor dopravy a zjistil jsem že žádná sankce nehrozí a doby na přepsání je 15 dnu ale pokutovat mě za to nemužou takže díky a nashle

Od: nu*
Datum: 08.02.13 18:04

jakých 15 dnů, nesmysl, 15-dení lhůta je na nahlášení změny pojišťovně

Každý píše něco jiného protože to zákon neřeší ani jasně a ani srozumitelně...asi to byl záměr zákonodárce

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.02.13 18:12
avatar

bazzy, a jste uveden v techničáku v odhlášce na Vás?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.