Řidičák B vs podvalník

Od: Datum: 23.08.12 21:19 odpovědí: 10 změna: 29.08.12 08:26

Zdravím chtěl bych se zeptat můžu si odvést na podvalníku další auto když mám řidičák B,C?
Tuším správně že ne?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.12 21:20

ne potřebuješ skupinu E

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.08.12 21:04

chci se zeptat na skupinu BE . Mám skupinu B a chci si dodělat BE , dělaj se na konci závěrečné testy ,nebo se zkouší jen z jízd? Díky

Datum: 23.08.12 21:25

Případ, kdy bude t잚í přívěs než auto, které ho potáhne, takže B nestačí a C tu nijak nefiguruje. Je potřeba BE.

Podmínky pro B s přívěsem jsou tady:

https://www.poradte.cz/auto-m…otorova-souprava-do-3-5t.html

Datum: 23.08.12 21:25

Ano tušíš správně že ne tady ti ani řidičské oprávnění skupiny B nebo C nepomůže potřebuješ skupinu E.

Od: itan71*
Datum: 23.08.12 21:28

Jezdíš náklaďákem?Hoď to na korbu a odvez si to a nepotřebuješ E

doplněno 23.08.12 21:52:

Auto na rampu a z rampy na korbu*nevi*

Od: jarda3*
Datum: 23.08.12 21:49

Odhaduju, ze bde problem s nalozenim, jesterkou to vzdycky neni uplne OK a taky neni vsude k dispozici ;)

Od: prchlic9*
Datum: 23.08.12 22:16

Tak tak náklaďák by nebyl problém, ale jak na naložení pořád nemůžem přijít.. je tam sotva pár místa na ten podvalník no.. jak to z té zahrady dostat..
Ale díky za rychlé reakce myslel jsem si to že bude potřeba E

Datum: 23.08.12 22:31

napiš mi do vnitřní pošty, já mam C+E tak pokud seš nekde ocud a mᚠk dispozici auto a podvalnik, klidně ti to odvezu kam budeš potřebovat, ale písni mi do vnitřní pošty

Datum: 23.08.12 22:52

A nemáte možnost dostat se k náklaďáku s kontejnerem? To by se dalo autem do kontejneru najet, přikurtovat a poté zvednou kontejner i s autem na náklaďák.

Datum: 29.08.12 08:26

A co takhle ho vytáhnout do místa kde je dostatek prostoru na laně či tyči? na to není potřeba "E" ale stačí další s "B".

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.