Co to má kocour na jazyku?

Od: ® odpovědí: 5 změna:
avatar promon

Vážení místní kočkomilové, mám jednu otázku. Máme asi pětiměsíční kotě - žádná ušlechtilá ráce, ale prostě jsme ho zachránili před kýblem. No a ten kočičák dnes přišel a nějak divně slintal a dcera si všimla, že má něco na jazyku. Bohužel vet dnes neúřaduje, kočičák není apatický, normálně žere a tak doufám že to není nic vážného.

Máte někdo představu, co mu může být? Nevyloučil bych úspěšný lov vosy - ale to je jen domněnka. Foto přikládám - ano, fotil se velmi rád *smich*


Co to má kocour na jazyku?
5 odpovědí na otázku

 

 


7x
avatar ben

Dobrý den, kdyby Vás někdo držel pod krkem a tahal Vás za jazyk, tak budete mít stejný výraz . Já si myslím, že po žihadle by měl otok a to se nezdá. Vypadá to jako spálené (možná ochutnal horký nedopalek cigarety) nebo jako popálené od nějaké žíraviny. Sledujte to a když to nebude lepší, tak potom za tím veterinářem. Zdravím!

 


7x
avatar 72mona3

Vosu úplně nevylučuji, ale nezdá se mi to. Spíš se přikláním k Benovi, že kocourek si něčeho lízl. Teď je čas ohňů a grilovaček, třeba olíznul něco vřelého voňavého (železný "opíkáč", alobal...). Oni ti rezaví a bílo rezaví kocourci jsou takoví moulové pomalejší... M.


Myslím, že jste to trefila velmi přesně - tenhle zrzek je skutečně bez pudu sebezáchovy - už jako mrně měl zlomenou kost na přední pacce ( ale už druhý den zase řádil )

Navíc dcera nyní potvrdila, že kočičák tam měl prý původně i puchýř.

Tak snad si jen skutečně spálil jazyk.

Díky mockrát všem rádcům !

 


4x
avatar magdon

Zřejmě strkal nos, kam neměl, má poučení pro příště. Pokud se chová normálně a dokonce s tím i normálně žere, nedělal bych z toho vědu. Kočičáci vydrží hrozně moc. Hlídejte to a kdyby se to nelepšilo, tak holt k tomu veterináři.

 


4x

Když normálně žere, tak to bude dobré. Ani veterinář by mu to na jazyku nemohl nijak ošetřit. :)

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]