Proč fena žere mýdlo

Od: odpovědí: 9 změna:

Dobrý den, dnes ráno jsem našel u mojí fenky v pelechu, žije doma, okousanou kostku mýdla kterou v noci ukradla z umývadla. Může to něco znamenat? Krmím granulema a sem tam něco sežere se mnou u stolu. Děkuji. H.

9 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar babkazov

Jak je to stará psina a jaké plemeno? Tedy velikost? Mladí bývají velice podivná čuňata. Někdy až neuvěřitelně. Nemyslím si, že by to mělo nějakou příčinu. *alene*Možná zdejší chemikové na něco přijdou, co by mohlo být příčinou.:-D A to mýdlo je vždycky stejná značka nebo jsou různá?


doplněno 26.05.18 09:44:

To nic nebude. Koukla, očichala a zapojila i chuť. A bude pokoj. Už ví. *vtip*


Má 6 let a je to jezevčice a bylo to poprvé.

Proč fena žere mýdlo

Ta je krásná! Naše má 5 let a zatím nic tak podivného nežrala, ale kdoví, čeho se dočkáme

 


2x

Nic za tím nehledejte. Prostě jí vonělo, tak ochutnala. Možná z toho bude mít jednorázový průjem.

 


2x
Příbuzní na vesnici si pořídili na dvorek dvouleté psy, vlčáka a dobrmana. Psi věčně hladoví, hraví, soupeřící mezi sebou-jak dva puberťáci utržení ze řetězu..Na zimu si příbuzní ke vchodovým dveřím do domu připravovali uhláky s uhlím, aby nemuseli v noci nebo ráno přes dvůr ve sněhu do zamčené kůlny pro další uhlí, kdyby náhle došlo. První topnou sezónu ráno v připravených uhlácích nenašli uhlí-tak si mysleli, že někdo ze sousedů si odsypal. Druhý den to samé, akorát psi už nelítali po dvoře tak divoce, spíš byli zalezlí v boudě. Tak se příbuzný na ty hafany šel podívat, co se děje a viděl tam kousíčky rozkousaného uhlí.. Přitom jim pravidelně dával nažrat.

 


0x

krmte poradnym jidlem,ne granuemi,a nebude vyhledavat mypdlo atd. vam by stacil k jidlu celodenne suchy hnus jako granule? doporucuji clanek radaveterinare.cz/...


Bez starosti dostává rejžu těstoviny a na zahrádce má samoobsluhu a v zimě klidně žere kyselé zelí takže pokud jde o pestrost tak to nemám strach. Dnes ráno rohlík grahamovej namočen do oleje z olejovek a jak mlaskala.;) A ted po procházce odpočinek.

Proč fena žere mýdlo #2

*ua* Konečně někdo, komu pes žere kyselé zelí. *palec*

Rýže, těstoviny - vezměte na vědomí, že pes je šelma, takže by to chtělo občas maso: vařené hovězí, nebo alespoň ďrůbeží, nezruinuje vás, když koupíte pár deka navíc. Ty granule jsou fakt trest, i když výživu mají.

Mýdlo je chemicky směs alkalických solí vyšších mastných kyselin. Myslím ale, že si psík jen tak blbne, jezevčík je chytrý pes tak hádám na: "Kudy z nudy".

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]