Invalidní vozík pro psa

Od: odpovědí: 4 změna:
Máte nějakou zkušenost s invalidním vozíkem pro psa? Jakého výrobce vybrat.Pro jezevčíka středního.Díky Míša
4 odpovědi na otázku

 

 


3x
avatar babkazov

Chtěla jsem něco najít, ale je mnoho adres a pro pejska určitě vyberete. T A D Y Pohlaďte ho za mě.

 


2x
avatar floro
Take mame ochrnuteho jezevce po vyhreznuti lotenky. Bohuzel s vozikem nam nechtel chodit. Po dvou letech se naucil chodit sam, nohy neciti, ale rika se tomu moon walking, je to podmineno reflexem. Kdyztak mi napiste zpravu postou, muzeme to probrat podrobneji.

To mě nenapadlo, že by nemusel chtít ve vozíku chodit.Takže vám dva roky ležel a pak se začal přesouvat?Bere pořád léky?Mému je 16 let a že dne na den ochrnul.Operace by stála 25000,.+další výlohy jistě znáte veterináře .A v jeho věku to nejde.Ráda,bych si ho nechala,ale pohled je na něj hrozný .Ale píšete,že jste to taky zvládli.Máme zatím jen předběžné vyšetření dostal tramal a prednison .Zatím beze změn.Dekuji za váš názor.S pozdravem Míša

Tomu našemu se to stalo měl 5 roků. Takže mladík. Šel na operaci, páteřní kanál se musel vyčistit, praskla mu ploténka a vnitřní gel se vylil do pateřního kanálu, který utlačoval míchu. Tož se stává i těm starým, stejně jako lidem. Kakání má v pohodě, jen o tom neví, ale už se poměrně tuší kdy to z něj dvakrát deně vypadne, čůrat se musí manuálně.

Dlouhodobě bral vit. B, který podporuje regeneraci nervů a nejaké jiné prášky, přesně nevím, je to pes rodičů. Hlavně ale byla důležitá rehabilitace - chodil na plavání, v létě jsme s ním chodili plavat na rybník, jednou týdně ihned po operaci jsme mu nechávali dělat masáž dornovou metodou. Ta opravdu hodně dokáže odblokovat, rozhodně doporučuji!

Stále se s ním chodilo, zadek se mu nosil na šátku - vystřihnout na zadní nohy dírky a na vodítku aby z toho neutekl a venčilo se. A nenechat ležet, stále stimulovat.

S jezevčíkem je to sranda, je malý a když se mu člověk věnuje, tak to jde.

Nechtěl v tom chodit, ale to neznamená, že ten váš by taky nechtěl.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]