Jorksir pokašlava jen když leží

Od: odpovědí: 2 změna:
Mame 9tydeni fenu YT a dnes zacala pokaslavat. Ale pokaslava pouze kdyz spì. Pokud si hraje nic, pri venceni taky nic,pije a jo granule normalne. Ale jakmile si lehne ze bude spat zacne pokaslavat ajako by chtelai neco vyzvracet. Nevite co by to mohlo byt?
2 odpovědi na otázku

 

 


2x

Vleže dochází k městání v plicích, pokud je nastydlá, není to nic divného, děje se tak i u lidí. Doporučuji ji též odčervit (při začervení je jedním z projevů kašel a štěňata jsou začervená od feny a nevíte, jestli je chovatel odčervil dostatečně a dobře) a nechat prohlédnout veterinářem, jestli se nejedná o zápal plic, psincový kašel či srdeční problémy (i potíže se srdíčkem se projevují kašlem). Pokud to není pes s PP, můžete čekat naprosto vše a nic na množiteli nevyreklamujete.

 


0x
avatar babkazov

Spává jen na jednom místě? Kašle i na několika místech? Ptám se na alergii na něco, co je na místě, kde spí. Když se rozčílí, nabudí, lítá, hraje si, nekašle? Nemá nic v krku, v nose? Dívali jste se?

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny zvířata
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]